داخلی صفحه البرز خبر
 
اولین یادواره بانوان «شهیده» سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹
اولین یادواره بانوان «شهیده» ناحیه امام حسین (ع) کرج به همت حوزه بسیج 112 حضرت ام الکلثوم (س) در سالن الغدیر اسلام آباد کرج برگزار شد.
اولین یادواره بانوان «شهیده» سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز و به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، اولین یادواره بانوان «شهیده» ناحیه امام حسین (ع) کرج به همت حوزه بسیج 112 حضرت ام الکلثوم (س) با حضور بسیجیان خواهر و اقشار مختلف مردم و تعدادی از خانواده شهدای حملات موشکی رِژیم منحوس و بعثی عراق در زمان جنگ تحمیلی برگزار شد.
سخنران برنامه آقای مهدی کنی ضمن تجلیل از مقام شهدای خواهران شهید دوران دفاع مقدس گفت: امروز دشمنان در جریانات اخیر به دنبال تصاحب واژگان مقدس ما همچون شهادت در راستای اهداف پلید خودش است و لذا ما مشاهده می‌کنیم که امثال پویا بختیاری را به‌عنوان به‌کرات به‌عنوان شهید معرفی می‌کند و در دستگاه‌های تبلیغاتی خود به دنبال فریب افکار عمومی است.
وی در ادامه افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی بنابر فرمایش امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) غبارها را کنار زدند و حق را نمایان کردند بدین معنی که انقلاب حضور داشت اما به دلیل وجود هجمه‌های سنگین رسانه‌ای هم جانبه دشمن و غبار گرفتگی افکار عمومی تشخیص جبهه حق انقلاب اسلامی حتی برای بعضی از خواص نیز به‌سادگی امکان‌پذیر نبود.
کارشناس مسائل سیاسی در ادامه تأکید بر حفظ مکتب جهاد و شهادت در راستای حفظ انقلاب و گسترش آن اظهار داشت: خون شهید افشاگری می‌کند وبر حقانیت و مظلومیت نظام شهادت می‌دهد و با جوشیدن خون شهید مانع از ادامه فعالیت و جوسازی جبهه باطل می‌شود.
فعال فرهنگی در ادامه خطاب به مسئولین تذکر داد: در نام‌گذاری خیابان‌ها بنام شهدا باید دقت گردد که بجای بزرگراه‌های شلوغ و دارای حجم سنگین ترافیکی میدان‌ها بزرگ شهری را به اسم شهدای والامقام دفاع مقدس نام‌گذاری کرد. زیرا این رویکرد غیر کارشناسی دارای تبعات منفی اجتماعی است که به‌مرورزمان باعث خدشه بنام شهدا می‌شود.
وی با تأکید بر لزوم هوشیارانه مردم در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: پائین آمدن مشارکت صندوق رأی یعنی آماده شدن برای شنیدن تانک‌های شنی دشمن است. هر جا که دشمن بتواند بین مردم و حاکمیت فاصله ایجاد کند جنگ سخت دشمن هویدا می‌شود و جنگ نرم و رسانه‌ای دشمن پایان خواهد یافت و جنگ فیزیکی تعیین‌کننده سرنوشت مختوم ملت‌ها خواهد گردید.
در این مراسم پرفیض که با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی از قبیل اجرا سرود و مداحی همراه بود خانواده‌های شهدای مظلوم موشک‌باران عراق در زمان جنگ تحمیلی در منطقه اسلام‌آباد کرج با اهداء لوح یادبود تجلیل به عمل آمد.
 
کد خبر 98/634
انتهای پیام/
کد مطلب: 324678