همه جامعه مدیون از خود گذشتگی ایثارگران هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۳
مدیرکل بنیاد یزد تأکید کرد: همه ما مدیون ایثار و از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران و صبر و استقامت خانواده‌های آنان هستیم و به همین جهت باید قدردانشان باشیم.
همه جامعه مدیون از خود گذشتگی ایثارگران هستند
 
به گزارش «ایثار»، مراسم بزرگداشت شهید «امیرحسین قربانی بهابادی» از جان‌ باختگان سانحه هوایی اوکراینی به همت جمعی از آزادگان استان دوشنبه‌شب 30 دی‌ماه در امامزاده سید «فتح الدین رضای یزد» برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این سانحه گفت: صبر از نشانه‌های اهل ایمان و مقام صبر شایسته بندگان خاص خداوند است.
حجت‌الاسلام عباس زارع با تبریک و تسلیت شهادت «امیرحسین قربانی بهابادی» با اشاره به سخنان پدر شهید قربانی که خود از آزادگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس است، گفت: دشمنان ملت ایران تلاش زیادی برای بهره‌برداری از این اتفاق کردند ولی صلابت خانواده شهید قربانی و سایر خانواده‌ها، توطئه‌شان را خنثی کرد.
زارع خاطرنشان کرد: خانواده شهدا همواره در پیشگاه ملت ایران عزیز بوده و هستند و هیچ‌گاه اجازه نمی‌دهند یاد این عزیزان فراموش شود.
مدیرکل یزد تأکید کرد: همه ما مدیون ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران و صبر و استقامت خانواده‌های آنان هستیم و به همین جهت باید قدردانشان باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 325027
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور