داخلی صفحه ایلام خبر
 
وصیتنامه شهید نصرت اله حاتمی شیروانی فرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹
شهید "نصرت اله شیروانی حاتمی فرد" در وصیت نامه خود خطاب به مردم چنین می گوید: « ای مردم به دنبال هوی و هوس و مال پرستی نروید که در آنجا بازپرسی هست، برای رضای خداوند تلاش و کوشش کنید، کسی که برای خدا کار کند خداوند حقش را ضایع نخواهد کرد.»
وصیتنامه شهید نصرت اله حاتمی شیروانی فرد
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ متن وصیت نامه شهید نصرت اله حاتمی فرد:
سپاس و ستایش خداوندی را که بر عالم روزی بخشید و نعمت فراوان را در اختیار عالم گذاشت و بر مسلمین کتاب قرآن قرار داد، انبیا در اوسط قرار داد تا انسان ها بتوانند به کمال حقیقی برسند و جهانی قرار داد تا انسان ها توشه سفر خود را بردارند و به دنبال آخرت بروند.
پس بار سفر را بردارید و خود را مهیای سفر آخرت کنید و زندگی خود را در آنجا شروع کنید.

تلاش در جهت رضای خدا
ای مردم به دنبال هوی و هوس و مال پرستی نروید که در آنجا بازپرسی هست، برای رضای خداوند تلاش و کوشش کنید، کسی که برای خدا کار کند خداوند حقش را ضایع نخواهد گذاشت.
نماز و روزه به پای دارید که پایه های دین شماست زیرا با نماز و روزه است که منقلب می شوید و شما را از شیطان دور می کند. آری دل هر چه سبکتر گردد به رحمت ایزدی نزدیکتر می شوید سعی کنید در زندگیتان از قرآن استفاده کنید زیرا قرآن چراغ و نوری است که هدایت می کند شما را و سعی کنید که دل هایتان با نور قرآن آشنا شود.

با خونتان اسلام را زنده نگه دارید
حال شما ملت ایران با خون هایتان اسلام را زنده کرده اید و قلب امام امت را شاد کرده اید و دشمن را از کشورمان بیرون رانده اید امیدوارم که با کمک امام عزیز بتوانید کشورمان را به کشوری واقعاً اسلامی و حسینی تبدیل نمایید و دست چپاولگران و زورگویان را از سر کشور مظلوم مان دور نمایید.
مخصوصاً شما امت شهید پرور ایلام که تحمل مشکلات زیادی در جنگ نموده اید و در بمباران ها شهدای زیادی را تقدیم نموده اید،و با تقدیم همین شهدا اسلام را تقویت می نمایید به نماز جمعه و جماعت اهمیت فراوان بدهید و صف های نماز جمعه را فشرده تر و وسیع تر نمایید این بزرگترین ضربه ای است که به زورگویان وارد می آید.
شرق و غرب می خواهند به کشورتان ضربه وارد نمایند بر شماست که جبهه ها را پر نمایید و سنگر مدارس و مساجد را خالی نگذارید و در کارهایتان از خدا کمک بخواهید، در دعاهایتان همیشه امام را دعا کنید. دشمن در صدد است که میان شماهها امت واحده پیامبر تفرقه بیندازد، می خواهد که میان شما و روحانیت تفرقه بیندازد ، امیدوارم که پشتیبان روحانیت باشید دشمن خارجی و داخلی در میان شما نفوذ نکند بر شماست که دست مستضعفین را بگیرید، بگذارید همیشه هم صدا فرهادیتان همسطح به گوش ستمگران برسد تا در آنها احساس وحشت شود.

حلالیت از والدین
پدر و مادر عزیز و گرامیم زحمات فراوانی برای من کشیده اید از شما کمال تشکر دارم مرا ببخشید و حلالم کنید، بنده هیچ کاری برای شما نکرده ام  و حق بزرگی بر گردن فرزندتان دارید خداوند شماها را بدون اجر نخواهد گذاشت ، از شما می خواهم  در حق حقیر دعا کنید تا من از یاران امام حسین (ع) قرار گیرم.در دعاهایتان امام عزیز  را دعا کنید و قدر او را هم بدانید و او را تنها نگذارید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 325440