داخلی صفحه قزوین خبر
 
پیکر پدر شهید مفقودالاثر یوسفی تشییع می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵
امروز، پیکر مطهر صادق یوسفی پدر شهید مفقودالاثر باقر یوسفی تشییع می‌شود.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، صادق یوسفی پدر بزرگوار شهید مفقودالاثر باقر یوسفی دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.  
پیکر مطهر این پدر شهید امروز یکشنبه ششم بهمن ماه ساعت 14، از امامزاده حسین(ع) تشییع و در مزار والدین شاهد همجوار گلزار شهدای شهر قزوین به خاک سپرده می‌شود.
در بخشی از وصیت‌نامه این شهید بزرگوار آمده است:«... به شما خواهران محترم خویش توصیه می‌کنم، اسلام را رها نکنید، حجاب خویش را که حصار تقوا و عصمت است حفظ نمایید و از فاطمه(س) و زینب(س) در تمام ابعاد زندگی پیروی کنید.
به دوستانم، به ویژه بچه‌های بسیج می‌گویم: شما را خیلی دوست دارم، انقلاب به شما در جبهه، مدرسه، دانشگاه و در تمام ارگان‌های دیگر نیاز دارد. در نمازها و دعاها ما را فراموش نکنید.
به شما نماز، زکات، جهاد و پیروی از اسلام را توصیه می‌کنم. عمر عزیز و گرامی خود را به بطالت نگذرانید، قرآن را رها نکنید، تفسیر و شرح آن را از علمای اسلامی بیاموزید و انسانی حسابگر و با نظم باشید...».
گفتنی است: شهید باقر یوسفی، یکم فروردین ۱۳۴۲ در روستای شفیع‌آباد از توابع شهر قزوین به دنیا آمد، پدرش صادق، کارگر بود و مادرش مهری نام داشت و تا پایان دوره متوسطه در رشته ریاضی درس خواند و دیپلم گرفت.
این شهید بزرگوار به عنوان پاسدار وظیفه در جبهه حضور یافت، بیست و نهم بهمن ۱۳۶۴ در فاو عراق بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید و اثری از پیکرش به دست نیامد.
کد مطلب: 325715