حمايت از خانواده های شهدا، حمايت از فرهنگ ايثار، جهاد و شهادت است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵
استاندار مرکزی حفظ و تداوم انقلاب اسلامی را مديون خون شهدا و فداكاری ايثارگران و خانواده‌های آنها دانست و گفت: حمايت از خانواده‌های شهدا، حمايت از فرهنگ ايثار، جهاد و شهادت است.
حمايت از خانواده های شهدا، حمايت از فرهنگ ايثار، جهاد و شهادت است
 
به گزارش «ایثار»، سید علی آقازاده در نشست شورای راهبردی توسعه مدیریت استان، حفظ و تداوم انقلاب اسلامی را مديون خون شهدا و فداكاری ايثارگران و خانواده‌های آنها دانست و گفت: حمايت از خانواده‌های شهدا، حمايت از فرهنگ ايثار، جهاد و شهادت است.
وی ضمن تقدیر از بنیاد مرکزی جهت استقرار میز خدمت و تقدیر از تلاش کارکنان بنیاد به خاطر تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اضافه کرد: ایثارگران حق بزرگی به گردن نظام و ما دارند و وظیفه شرعی، اخلاقی و اداری ما است که در نهایت تواضع پاسخگوی آنان باشیم.
استاندار مرکزی افزود: انتصاب مدیران شاهد و ایثارگر نشان از پرورش و تربیت نیروهای ایثارگر و جهادی برای مشاغل تخصصی است و این مهم انجام مناسب فعالیت‌ها و خدمت‌رسانی دقیق به خانواده‌های شاهد و ایثارگر را به همراه دارد.
در ادامه مدیرکل بنیاد مرکزی با اشاره به قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تصریح کرد: اگر قوانین و مقررات ابلاغی از حوزه بنیاد شهید و امور ایثارگران با همراهی و مشارکت مسئولان، اجرایی شود قطعاً آمار بیکاری کاهش یافته و اشتغال پایداری در استان خواهیم داشت.
مرتضی انصاری فر اظهار داشت: تسهيلات پرداختی و طرح‌های ارائه شده در حوزه‌های مختلف علاوه بر ايجاد شغل، می‌تواند زمينه ساز رونق اقتصادی در استان شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 325729