ایثارگران نمادهای افتخار و سرافرازی انقلاب هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹
مدیرکل بنیاد البرز ایثارگران را نمادهای افتخار و سرافرازی انقلاب دانست و گفت: مهم‌ترین هدف بنیاد ایجاد رضایتمندی در ایثارگران است.
ایثارگران نمادهای افتخار و سرافرازی انقلاب هستند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در نشست شورای معاونین بنیاد استان البرز، ایثارگران را نمادهای افتخار و سرافرازی انقلاب دانست و گفت: مهم‌ترین هدف بنیاد ایجاد رضایتمندی در ایثارگران است.
وی با تأکید بر اینکه خدمت به ایثارگران نیازمند روحیه جهادی و رفتار ایثارگرانه است افزود: باید تلاش کنیم تا رضایت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را به دست آوریم. تسریع و تسهیل در ارائه خدمات‌دهی به عزیزان شاهد و ایثارگر باید بیش‌ از پیش مدنظر قرار گیرد.
مدیرکل بنیاد البرز با اشاره به بزرگداشت برنامه‌های دهه‌ فجر گفت: دهه‌ مبارک فجر نماد استقامت و ایستادگی ملت غیور ایران و در رأس آن خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است؛ لذا باید توجه ویژه به برنامه‌های این ایام داشت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: انقلاب اسلامی هرچه دارد به برکت 40 سال مجاهدت، استقامت و ایثار ملتی غیور و شهیدپرور دارد. ما کارکنان بنیاد که در نهادی انقلابی و افضل نهادها در حال خدمت هستیم باید به‌ عنوان سربازی وظیفه‌شناس و انقلابی به ایثارگران به عنوان افضل انسان‌ها خدمت کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 325730