نخبگان ایثارگر حافظان دستاوردهای شهدا هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۲
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد بوشهر بیان داشت: امروز نسل ایثارگر در جبهه علم و دانش و تولیدات علمی، اهداف شهدا را دنبال کرده و در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برمی‌دارد.
نخبگان ایثارگر حافظان دستاوردهای شهدا هستند
 
به گزارش «ایثار»، اصغر جمع‌آوری در نشست با رییس بنیاد نخبگان استان بوشهر در خصوص فعالیت‌های بنیاد استان در امور نخبگان شاهد و ایثارگر، بیان داشت: امروز نسل ایثارگر در جبهه علم و دانش و تولیدات علمی، اهداف شهدا را دنبال کرده و در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برمی‌دارد.
وی هدف از برگزاری این نشست را هم‌اندیشی، برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری برای خدمت‌رسانی بهتر و استفاده از ظرفیت‌های نخبگان شاهد و ایثارگر استان دانست و افزود: نخبگان شاهد و ایثارگر در عرصه‌های علمی توانسته‌اند با درخشش، قله‌های علم و دانش را فتح کنند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد بوشهر ادامه داد: همه‌ کسانی که به‌ نوعی متصل به خانواده شهدا و ایثارگران و جزو آزادگان، جانبازان و ایثارگران هستند نخبه محسوب می‌شوند؛ زیرا این افراد پای در راه فداکاری گذاشتند و با قرار دادن جانشان در طبق اخلاص در دفاع مقدس و دوران مختلف انقلاب اسلامی، نخبگی خود را به اثبات رساندند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 325774