صیانت از حقوق شهروندی سبب رضایتمندی ایثارگران می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۹
مدیرکل بنیاد استان البرز اجرای طرح صیانت از حقوق شهروندی را مورد تأکید قرار داد و گفت: صیانت از حقوق شهروندی سبب ایجاد رضایتمندی در ایثارگران خواهد شد.
صیانت از حقوق شهروندی سبب رضایتمندی ایثارگران می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح امروز 7 بهمن‌ماه در چهارمین نشست کمیته ارتقای سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی، اجرای طرح صیانت از حقوق شهروندی را مورد تأکید قرار داد و گفت: صیانت از حقوق شهروندی سبب ایجاد رضایتمندی در ایثارگران خواهد شد.
مدیرکل بنیاد استان البرز اجرای حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع را امری لازم و ضروری دانست و تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران نهادی انقلابی و متعلق به بهترین قشر جامعه یعنی خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر است و ما خدمتگزار این عزیزان هستیم. کارکنان باید در سیستم پاسخگویی نهایت خوش‌رویی و تکریم ارباب‌رجوع را به کار ببرند و رضایتمندی لازم را در شخص ایجاد کنند.
وی افزود: يكی از بارزترين و نمایان‌ترین وظايف ما ايجاد ارتباط دو سويه و شنيدن درد دل‌ها برای رفع مشكلات ایثارگران است که این عامل سبب ایجاد آرامش و رضایتمندی در این عزیزان خواهد شد. ایثارگران ولی‌نعمتان ما هستند و ما کارکنان بنیاد باید در جهت رفع مشکلات آنان تلاش لازم را انجام دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 325976