تمام داشته‌های امروز کشور از برکت خون شهدا است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷
مدیرکل بنیاد سیستان و بلوچستان اظهار کرد: ما هر آنچه داریم از برکت خون شهدا و مجاهدت ایثارگران عزیز و جان برکف است و هرچه تلاش کنیم، باز هم نمی‌توانیم ذره‌ای از ایثارگری‌های ایشان را جبران کنیم.
تمام داشته‌های امروز کشور از برکت خون شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، عباس پالاش در نشست ستاد اجرایی شاهد دانشگاه زابل که دوشنبه هفتم بهمن ماه در محل دانشگاه زابل برگزار شد، اظهار داشت: تلاش همه جانبه بنیاد و دانشگاه باید بر اساس خدمات‌دهی مطلوب به ایثارگران برنامه‌ریزی شود.
مدیرکل بنیاد سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: ما هر آنچه داریم از برکت خون شهدا و مجاهدت ایثارگران عزیز و جان برکف است و هرچه تلاش کنیم، باز هم نمی توانیم ذره‌ای از ایثارگری های ایشان را جبران کنیم.
وی با اشاره به منزلت و جایگاه ایثارگران در جامعه بیان داشت: بدون شک آینده این نظام از آن فرزندان ایثارگر خواهد بود و آینده این عزیزان در گرو زحمات و تلاش‌های مسئولان است زیرا رسیدگی به امورات فرهنگی و آموزشی فرزندان شهدا و جانبازان می‌تواند شأن و منزلت پدرانشان را حفظ کند.
پالاش افزود: بنیاد آمادگی هرگونه همکاری و ایستادن در کنار دانشگاه جهت ارائه خدمات مشاوره و کلاس‌های تقویتی و تجلیل از نخبگان و یا هرگونه فعالیت فرهنگی که برای فرزندان شاهد و ایثارگر برگزار شود را دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 326137
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...