داخلی صفحه گلستان خبر
 
دوازدهمین یادواره شهدای کارگری استان گلستان برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۳
دوازدهمین یادواره شهدای کارگری استان گلستان با حضور خانواده‌های معظم شهدا و مسئولان استانی در حسینیه دزیانی‌های گرگان برگزار شد.
دوازدهمین یادواره شهدای کارگری استان گلستان برگزار شد
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، ظهر امروز دوازدهمین یادواره شهدای کارگری استان گلستان و گرامیداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا استان، سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، خانواده‌های معظم شهدای کارگری و جمعی از قشر کارگر در حسینیه دزیانی‌های شهرستان گرگان برگزار شد.
سعید مازندرانی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این مراسم اظهارداشت: استان گلستان دارای 54 شهید کارگری است که همه ساله در ایام دهه مبارک فجر یاد و خاطره آنان گرامی داشته می‌شود.
وی گفت: کارگران سربازان جبهه اقتصادی هستند و همواره پای آرمان‌‎های انقلاب ایستاده‌اند. با اینکه دشمن با فشارهای اقتصادی درصدد ایجاد مشکل برای بخش تولید است اما کارگران و تولیدکنندگان در این جنگ اقتصادی مقاومت می‌کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بیان داشت: در دهه فجر امسال 195 برنامه توسط کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاد استان و با هدف مشارکت و حضور گسترده جامعه تعاونی، کارگری و کارآفرینی در برنامه‌های این ایام برگزار می‌شود.
وی اعلام کرد: در این ایام 40 طرح از محل اعتبارات روستایی و عشایری با 44 میلیارد تومان تسهیلات و 297 نفر اشتغال به بهره‌برداری خواهد رسید. در بخش تعاون نیز 6 طرح با 3 میلیارد تومان تسهیلات و 78 شغل افتتاح خواهدشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 327548