پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مراسم میهمانی لاله‌ها و عطرافشانی گلزار شهدا در سراسر کشور
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به مراسم سراسری «میهمانی لاله ها» تأکید کرد: تكريم و تعظيم شهيدان و ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت، وظیفه‌ای ارزشمند و متعالی است.
پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مراسم میهمانی لاله‌ها و عطرافشانی گلزار شهدا در سراسر کشور
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی به شرح زیر است:
 بسمه‌تعالی
سلام بر ارواح طیبه شهدا و درود بر ایثار، ایمان، اراده بلند و اندیشه بزرگ آن اسوه‌های همیشه جاودان.
شهدای انقلاب اسلامی با نثار خون خویش در پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و انقلابی و دفاع از کیان جامعه؛ سرافرازی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم زدند. بی‌تردید ملت‌های مسلمان تنها با مدد فرهنگ والای ایثار و شهادت می‌توانند در برابر قدرت‌های استکباری قد عَلَم نمایند. چنانکه شهدا، آزادگان و جانبازان والامقام با تأسی از فرهنگ والای ایثار و شهادت زمینه استقلال، عزت و اقتدار ایران را در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس فراهم کردند.
تكريم و تعظيم شهيدان و ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت، وظیفه‌ای ارزشمند و متعالی است. ملت شریف ایران با حضور در گلزار مطهر شهدا و برگزاری مراسم میهمانی لاله‌ها در سراسر کشور، به پاس فداکاری، رشادت و جانفشانی آن انسان‌های پاک سرشت، گلزار مطهر آنان را گلباران و عطرافشانی می‌کنند. در ایام فرخنده دهه فجر با حضور در گلزار مطهر شهدا، مقام والای آنان را گرامی می‌­داریم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را به عنوان فرهنگی والا و دینی وظیفه‌ای ملی می‌‌دانیم، همچنین فرصت را مغتنم شمرده و از ملت شریف ایران و به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران دعوت می‌نمایم به منظور تداوم راه شهیدان همچون همیشه با حضور شکوهمند خویش در انتخابات پیش‌رو، باردگر قدرت و عظمت و حمایت خویش را از آرمان‌ها و ارزشهای انقلابی به جهانیان نشان دهند.
بی‌شک انتخابات یکی از عرصه‌های مهم برای حضور مردم در تصمیم گیری‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است که اگر آگاهانه و شایسته انجام شود نقش مهمی در پیشرفت و توسعه کشور خواهد داشت.
سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/
کد مطلب: 327847