کنگره ملی شهدای فجر آفرین برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲
کنگره ملی شهدای فجر آفرین روز یکشنبه ۲۰ بهمن در سالن همایش‌های وزارت کشور برگزار شد.
کنگره ملی شهدای فجر آفرین برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی امروز نیاز به ادامه مسیر خود دارد که هیچ‌کس احساس خستگی نکند و خوشبختانه این پیام به خوبی از سوی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شنیده می‌شود.
وی ادامه داد: خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران نماد استواری، ماندگاری، صبر و پایداری هستند و بدون کوچکترین توقع بر ادامه آرمان‌های انقلاب تأکید دارند و حضور آنان برای این مرز و بوم مایه برکت و روحیه است.
اسکندر یارنسب مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این مراسم ضمن خیر مقدم به حاضران به تشریح اهداف این کنگره پرداخت.
پروین سلیحی همسر شهید مرتضی لبافی‌نژاد نیز به بیان خاطراتی از مبارزات پیش از انقلاب و شهادت شهید لبافی‌نژاد پرداخت.
در پایان این مراسم از خانواده شهیدان محمدعلی رجایی، مرتضی لبافی نژاد، علی سندروس، ابراهم برگی خلجان، امین حیدری، حمید نهاوندی، علی اوسطی، ابوالقاسم اردستانی، جلال سنایی، ایرج استاد حسین، علی نورالدینی، ابراهیم جعفریان و طیبه واعظی از شهدای دوران انقلاب اسلامی تقدیر به عمل آمد.
اجرای قطعات موسیقی، آثار نمایشی و تجسمی از دیگر برنامه‌های این کنگره بودند.
در این مراسم عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد، محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد، مهدی ایزدی معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد، محبوب شهبازی دستیار ویژه و مشاور عالی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت الله امانی مدیرکل حوزه ریاست بنیاد، عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهرستان های استان تهران و حمید علی صمیمی مدیرکل بنیاد تهران بزرگ نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 328883