تجربیات همکاران بازنشسته بنیاد سرمایه ارزشمندی برای نیروهای جوان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: زمینه‌سازی برای مستندنگاری تجربیات همکاران بازنشسته به‌منظور انتقال به نسل جوان وارد شده در بنیاد می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد و تجارب این عزیزان سرمایه ارزشمندی برای نیروهای جدیدالورود است.
تجربیات همکاران بازنشسته بنیاد سرمایه ارزشمندی برای نیروهای جوان است
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد در همایش بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: انقلاب اسلامی رویدادی بی‌نظیر و حرکتی عظیم در سطح جامعه ایران به شمار می‌رود و یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
وی با تأکید بر نقش مهم طراحی ارتباطات انسانی در پایداری سازمان‌ها گفت: توفیقات بنیاد شهید و امور ایثارگران بی‌شک مرهون تلاش‌ها و خدمات همکاران و پیشکسوتانی است که در دوران سخت و دشوار گذشته برای حفظ و ارتقای دستاوردهای این مجموعه تلاش کرده‌اند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: زمینه‌سازی برای مستندنگاری تجربیات این عزیزان به‌منظور انتقال به نسل جوان وارد شده در بنیاد می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد و تجارب این عزیزان سرمایه ارزشمندی برای نیروهای جدیدالورود است. همچنین می‌توان از ظرفیت‌های کانون بازنشستگان بنیاد از طریق مشارکت در اجرای پروژه‌ها و برنامه‌ها به‌خوبی استفاده کرد.
حجت‌الاسلام کاویانی راد در پایان گفت: دوران بازنشستگی با برنامه‌ریزی صحیح فرد و سازمان می‌تواند فرصت تجدید قوا و شکوفایی باشد و نباید به دلیل فقدان پیش‌بینی و سازوکارهای مناسب تبدیل به دوران سکون شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 329691
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...