داخلی صفحه قم خبر
 
​شهرداری منطقه هشت خبر داد:
بهره برداری از المان شهدای آتش نشان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۷
به گزارش شهرنیوز، شهرداری منشهرداری منطقه هشت خبر داد: شهرداری منطقه هشت قم از بهره برداری از المان شهدای آتش نشان در میدان شهدای آتش نشان در قم خبر داد.
بهره برداری از المان شهدای آتش نشان
 
به گزارش ایثار به نقل از خبرگزاری شهر نیوز، ابوالفضل مستقیمی با اشاره به پروژه‌های قابل بهره ‌برداری منطقه هشت در ایام‌الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: یکی از پروژه‌هایی که در منطقه هشت شهرداری قم انجام شد، بهره‌ برداری از المان شهدای آتش نشان است.
شهردار منطقه هشت قم افزود: از پروژه هایی که در ایام دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید،  پروژه‌های نصب مبلمان شهری، نورپردازی و آذین‌بندی و نقاشی دیواری سطح منطقه، المان شهدای آتش‌نشان و بوستان محله هشت است.طقه هشت قم از بهره برداری از المان شهدای آتش نشان در میدان شهدای آتش نشان در قم خبر داد.
ابوالفضل مستقیمی با اشاره به پروژه‌های قابل بهره ‌برداری منطقه هشت در ایام‌الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: یکی از پروژه‌هایی که در منطقه هشت شهرداری قم انجام شد، بهره‌ برداری از المان شهدای آتش نشان است.
شهردار منطقه هشت قم افزود: از پروژه هایی که در ایام دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید،  پروژه‌های نصب مبلمان شهری، نورپردازی و آذین‌بندی و نقاشی دیواری سطح منطقه، المان شهدای آتش‌نشان و بوستان محله هشت است.
کد مطلب: 329736