داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمانشاه:
ایثارگران صاحب اصلی انقلاب هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۷
در نشست مسئولین بنیاد و قضایی استان، پرونده‌های قضایی تعدادی از ایثارگران بررسی شد.
ایثارگران صاحب اصلی انقلاب هستند
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه روز گذشته 23 بهمن با حضور در ندامتگاه مرکزی کرمانشاه ضمن دیدار با مسئولین این مرکز، وضعیت ایثارگران این بخش را موردبررسی قرارداد.
حجت‌الاسلام عسگری روز چهارشنبه 23 بهمن به همراه جمعی از مسئولین بنیاد و باهدف بررسی پرونده‌های قضایی ایثارگران در ندامتگاه مرکزی کرمانشاه حضور یافت و ضمن دیدار با مسئولین مربوطه پرونده‌های قضایی تعدادی از ایثارگران را موردبررسی قرارداد.
در این دیدار، مسئول بنیاد کرمانشاه با مسئولین قضایی استان، بعضی از امور زندانیان ایثارگر مانند تقلیل دوره اجرای حکم و حل مشکلات و شرایط عفو زندانی‌ها را موردبحث و گفتگو قراردادند.
در این نشست حجت‌الاسلام عسگری با اشاره به این مطلب که نگرش جامعه نسبت به زندانیان غیر عمد باید تغییر کند، بیان داشت: تسهیل در امور و حمایت از خانواده‌های زندانیان بر عهده همه جامعه است و در بعضی مواقع با ایثار و ازخودگذشتگی می‌توان یک نفر را به کانون جامعه و خانواده برگرداند.
مدیرکل بنیاد استان اظهار داشت: ایثارگران صاحب اصلی انقلاب هستند و هر آنچه را که در توان داشته باشیم در خدمتگزاری به این عزیزان به انجام می‌رسانیم.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 330093