​پیام تبریک حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۵
نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن را به همه مسلمانان و آزادگان جهان مخصوصاً بانوان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به‌ویژه بانوان شاهد و ایثارگرتبریک گفت.
​پیام تبریک حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به شرح زیر است:
«زنان مسلمان باید در تمام شئونات زندگی فردی و اجتماعی، حضرت فاطمه زهرا (س) را الگو قرار داده و پیروان راستین آن حضرت باشند».
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)
بیستم جمادی‌الثانی سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) دخت گرامی رسول اسلام حضرت محمد (ص) است. بانوی والامقامی که به سبب فضایل معنوی، اخلاقی و انسانی الگو و سرمشق همه انسان‌ها و به‌ویژه بانوان گرانقدر می‌باشند. روز ولادت سیدهٔ بانوان دوعالم به‌عنوان روز زن نام‌گذاری شده اسـت. انتخاب شایستهٔ این روز به‌عنوان روز زن و مادر بیانگر اهمیت نقش و جایگاه بانوان و مادران در جامعه اسلامی ما است.
همسران و مادران شهدا و ایثارگران به تأسی از حضرت فاطمه زهرا (س) در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و پس‌ازآن توانستند با رفتار و عملکرد خویش افتخارآفرین باشند. به‌یقین سرافرازی و استقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون ایمان، ایثار و تلاش بانوانی است که غیور مردان این سرزمین را در تمامی عرصه‌ها همراهی نمودند. ملت شهیدپرور ایران همواره به وجود چنین بانوان شایسته‌ای بر خود می‌بالد و راه و منش و سلوک آنان را الگوی خود قرار می‌دهد و همیشه سپاسگزار آنان خواهد بود و ما نیز شکر می‌گوییم؛ بر تقدیری که به عنایت ربوبی مجال خدمت به این قشر معزز را مقدر داشت.
این روز خجسته را که مصادف با میلاد رهبر کبیر انقلاب اسلامی است به همه مسلمانان و آزادگان جهان مخصوصاً بانوان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به‌ویژه بانوان شاهد و ایثارگر تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/
کد مطلب: 330097