داخلی صفحه کردستان خبر
 
به مناسبت روز زن و مقام مادر آئین تجلیل از بانوان کارمند در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۹
مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان به مناسبت سالروز ولادت الگوی ابرار، مادر عشق، آفتاب هستی بخش عالم حضرت فاطمه الزهرا (س)، روز زن و روز مادر از بانوان کارمند در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تجلیل کرد.
به مناسبت روز زن و مقام مادر آئین تجلیل از بانوان کارمند در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان برگزار شد
 
به گزارش ایثار کردستان، مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان به مناسبت میلاد با سعادت و سراسر نور، بانوی دو عالم، الگوی کامل زن مسلمان، مادر عشق و آفتاب هستی بخش عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر از بانوان کارمند بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تجلیل کرد.

رضا نجفی، مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت خجسته سالروز ولادت حضرت صدیقه ی کبری، فاطمه زهرا (س) که روز مبارک زن بدان مزین شده اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا (س) اسوه کامل اخلاق و پاکیزگی است و بانوان مسلمان بایستی با بهره برداری از الگوهای ناب اسلامی و فضائل اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در مسیر زندگی، زندگی سالم و تأثیرگذاری در خانواده و جامعه داشته باشند.

نجفی در ادامه افزود: نقش زن در خانه و جامعه بسیار مهم و اساسی است و لذا هرکس تا حد توان و جایگاه خود بایستی جهت نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اقدام عملی نماید و خانواده و جامعه خود را به حداکثر رشد و تعالی برساند.

مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان با تقدیر از خدمات ارزنده بانوان شاغل در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به گوشه ای از توانمندی های آنها در امورات اداری و تخصصی پرداخت و گفت : بانوان همکار در بنیاد شهید و امور ایثارگران جدا از وظیفه بزرگ مادری و تعلیم و تربیت فرزندان توانسته اند به خوبی در بخش های مختلف اداری نقش ایفا کنند.

نجفی با اشاره به سخنان امام راحل بر نقش و جایگاه  زنان در نظام انقلاب جمهوری اسلامی تصریح کرد: بر اساس فرموده حضرت امام (ره) زنان نه تنها نقش کمتری از مردان در پیروزی انقلاب نداشتند بلکه جلوتر از مردان بودند و تدام انقلاب هم نیازمند به حضور مؤثر زنان است.

در پایان این مراسم از بانوان شاغل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان تقدیر بعمل آمد.
کلمات کليدی: تجلیل روز زن و مادر، کردستان
کد مطلب: 330108