داخلی صفحه بوشهر خبر
 
فراهم شدن اعطای قریب ده میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به کارکنان بنیاد بوشهر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به کارکنان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر خبر داد.
فراهم شدن اعطای قریب ده میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به کارکنان بنیاد بوشهر
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، رضا حقیری در گفتگو با خبرنگار ایثار واحد بوشهر با اعلام خبر فوق، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌عنوان یک‌نهاد ارزشی و مقدس، علی‌رغم مسائل و مشکلات موجود خدمات‌رسانی به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر را به نحو احسن اجرا می‌کند.
وی در ادامه با اشاره به اجر معنوی خدمت به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، افزود: افتخار و توفیق بزرگی است که خداوند به کارکنان بنیاد به‌عنوان خادمین خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران عنایت کرده است که باید ضمن پاسداشت خون شهدای گران‌قدر و خدمت بی‌منت به این عزیزان قدردان این نعمت عظیم بود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد بوشهر اظهار داشت: طی نشست‌هایی که با مدیران بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان برگزار کردیم، قرارداد و تفاهم‌نامه‌ای فی‌مابین ما و بانک مهر ایران منعقد گردید که تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد 5 درصد برای تعداد 98 نفر از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با سرانه‌ی 100/000/000 ریال فراهم‌شده است.
حقیری اضافه کرد: همچنین طی تفاهم‌نامه منعقدشده بین بنیاد بوشهر و بانک دی تعداد 55 فقره تسهیلات خرید کالا، خودرو و جعاله مسکن با نرخ 18 درصد به مبلغ 7/765/000/000 ریال به کارکنان بنیاد استان پرداخت شد.
وی کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران را خادمان خانواده‌های معظم شاهد ایثارگر دانست و افزود: خادمان به شهدا در بنیاد مسئولیت سنگینی در قبال شهدا،‌ خانواده شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت بر عهده‌دارند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد بوشهر بیان کرد: شهدا باانگیزه‌های الهی در مسیر جهاد فی سبیل الله وارد شدند و به مقام و منزلت والایی دست یافتند. امروز خادمان ایشان نیز باید با همان انگیزه‌ها خدمت‌گزار خاندان شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 330543