نشست مشترک مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد و مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی با محوریت نشست ویژه جشنواره بین‌المللی «سرخ نگاران» با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.
نشست مشترک مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد و مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی
 
به گزارش «ایثار»، رحیم نریمانی مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد در این نشست که عصر روز دوشنبه بیست و هشتم بهمن‌ماه برگزار شد، در خصوص اهداف و روند اجرای‌ نخستین جشنواره بین‌المللی سرخ نگاران اظهار کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه کتاب و نشر به سمت حمایت، توانمندسازی، شناسایی و آموزش‌ استعدادها و نوقلمان سوق پیداکرده است.
وی شعار جشنواره سرخ نگاران را «ادبیات ایثار و شهادت؛ محور توسعه فرهنگی» اعلام کرد و گفت: دیپلماسی ایثار نیز در این جشنواره هدف‌گذاری شده و در این زمینه رایزنی‌هایی با وزارت امور خارجه صورت گرفته است، همچنین ظرفیت رایزن‌های فرهنگی در این حوزه نیز می‌تواند بسیار مؤثر باشد.
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران بر ضرورت استفاده از ظرفیت رسانه ملی در ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی به‌ویژه در حوزه ایثار و شهادت تأکید و از همکاری صداوسیمای جمهوری اسلامی در این زمینه قدردانی کرد.
محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از بنیاد شهید و امور ایثارگران و نشر شاهد برای برپایی این جشنواره گفت: حمایت بنیاد از نویسندگان تاریخ انقلاب و دفاع مقدس‌ ضروری است و این جشنواره از این منظر اهمیت فراوانی دارد.
مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی با اعلام حمایت از جشنواره سرخ نگاران گفت: صداوسیما در بخش‌های مختلف برنامه‌های خبری با بنیاد شهید و امور ایثارگران همکاری خواهد داشت.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 330576
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...