اشتغال ایثارگران مهمترین دغدغه بنیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۵
مدیرکل بنیاد کرمانشاه اشتغال را از مهم‌ترین دغدغه‌های کشور و بنیاد دانست و اظهار داشت: تلاش‌های خوبی در جهت برنامه‌های خوداشتغالی و کارآفرینی عزیزان صورت گرفته است که وظیفه‌ داریم همچنان در این خصوص گام‌های مؤثری را برداریم.
اشتغال ایثارگران مهمترین دغدغه بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری در نشست اعضای شورای هماهنگی معتمدین معین استان کرمانشاه گفت: توجه به ایثارگرانی که امروز در جامعه با مسائل و مشکلات مالی مواجه شده‌اند، یقیناً از جمله دغدغه‌های مهم و درخور توجه برای همه است، لذا باید یکی از اولویت‌های کاری ما و به‌ ویژه اعضای شبکه‌های اقشار معتمدین معین، رفع مشکلات ایثارگران باشد.
وی اشتغال را از مهم‌ترین دغدغه‌های کشور و بنیاد دانست و اظهار داشت: تلاش‌های خوبی در جهت برنامه‌های خوداشتغالی و کارآفرینی عزیزان صورت گرفته است که وظیفه‌ داریم همچنان در این خصوص گام‌های مؤثری را برداریم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در ادامه با اشاره به مأموریت‌های مهم حوزه مددکاری اظهار داشت: شناسایی و راهنمایی ایثارگران عزیز در بخش‌های مختلفی همچون مشاوره‌های شغلی و تحصیلی، سلامت روانی و جسمی جامعه را بیش‌ از پیش بهبود می‌بخشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 330616
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...