​تمدید زمان برگزاری مسابقه کتابخوانی نماز ویژه کارکنان بنیاد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۵
مدیرکل دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران از تمدید زمان برگزاری مسابقه کتابخوانی کارکنان بنیاد با محوریت نماز تا تاریخ ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۸ خبر داد.
​تمدید زمان برگزاری مسابقه کتابخوانی نماز ویژه کارکنان بنیاد
 
به گزارش «ایثار»، عباس کاهه در خصوص این خبر گفت: زمان برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه کارکنان بنیاد با موضوع نماز از کتاب‌های «ثانیه‌های انس» و «هشت گام تا حضور قلب»، با توجه به درخواست‌های مکرر همکاران گرامی تا تاریخ ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۸ تمدید شد. 
مدیرکل دفتر نمایندگی ولی‌فقیه خاطرنشان کرد: این مسابقه به‌منظور اعتلای فرهنگ اقامه نماز با همکاری اداره کل توسعه منابع انسانی برای کارکنان بنیاد برگزار می‌شود و همکاران گرامی اعم از رسمی، پیمانی و قرارداد معین در سراسر کشور می‌توانند از طریق سامانه فراگیر آموزش در این مسابقه شرکت کنند.
وی افزود: منبع مطالعه برای این مسابقه کتاب‌های «ثانیه‌های انس» و «هشت گام تا حضور قلب» است که برگزیده‌ای از مطالب کتاب‌های مذکور از روز دوشنبه ۲۱ بهمن در کتابخانه سامانه ایده قابل‌دسترسی است.
وی بابیان اینکه دسترسی به سؤالات آزمون برای مخاطبین از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ است، گفت: پس از ورود شرکت‌کنندگان به مسابقه برای پاسخ به سؤالات ۳۰ دقیقه زمان در نظر گرفته‌شده است؛ همچنین به تعدادی از شرکت‌کنندگان که حائز بالاترین امتیاز باشند به‌قیدقرعه جوایزی اهداء خواهد شد.
گفتنی است شرکت‌کنندگان در صورت هرگونه سؤال فنی در طول برگزاری مسابقه می‌توانند با شماره تلفن‌های ۸۸۸۵۴۱۹۱ و ۸۸۸۵۴۰۲۲ مربوط به اداره آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران (آقای رمضانی) و در صورت هرگونه اشکال در محتوا با شماره ۸۸۹۴۴۴۳۱ و ۸۳۲۳۲۰۱۷  (آقای شکر زاده) تماس حاصل کنند.
انتهای پیام/
 

 
 
کد مطلب: 331359
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...