داخلی صفحه بوشهر خبر
 
مراسم معارفه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد بوشهر برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰
طی نشستی با حضور اعضای شورای معاونین مراسم معارفه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر برگزار شد.
مراسم معارفه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد بوشهر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این مراسم عظمت امروز نظام اسلامی را مرهون ایثارگری شهیدان دانست و افزود: اگر اکنون دولت‌مردان ما بااقتدار حرفی برای گفتن در عرصه‌های جهانی دارند به دلیل رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های ایثارگران این مرزوبوم است.
مدیرکل بنیاد بوشهر اضافه کرد: فرزندان ایران اسلامی با تقدیم خون سرخ خود از کیان، تمامیت کشور و داشته‌های ارزشی نظام حفاظت کردند و امروز همه وظیفه‌دارند این ازخودگذشتگی را ارج گذاشته و برای توسعه و اشاعه این تفکر بکوشند.
حجت‌الاسلام تشکری تصریح کرد: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در هر پست و مقامی مقدس است و باید از این فرصت طلایی برای خدمت به بهترین‌ها استفاده کرده و نهایت سعی و تلاش خود را انجام دهیم.
وی افزود: خادمان خانواده‌های شهدا بهترین نوع زندگی اجتماعی را برای خود انتخاب کرده‌اند زیرا کار این افراد از ارزش بسیار بالایی در نظام اسلامی برخوردار است.
مدیرکل بنیاد بوشهر ضمن تأکید بر تکریم خانواده شهدا و ایثارگران گفت: مهم‌ترین رسالت بنیاد، خدمت‌رسانی به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان است که باید درنهایت تکریم صورت گیرد.
وی ادامه داد: خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران یک توفیق است که کارکنان این نهاد باید نهایت تلاش و کوشش را خود را در جهت رفع مشکلات ایثارگران انجام دهند.
گفتنی است در پایان این مراسم عبدالرسول رضازاده به‌عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر جایگزین رضا حقیری که به‌تازگی به‌افتخار بازنشستگی نائل‌آمده است، معرفی شد.


انتهای پیام/
کد مطلب: 332631