برقراری بیش از ۲۱۸ هزار ارتباط با جامعه ایثارگری استان کرمانشاه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: همکاران ما در بنیاد توانسته‌اند با تلاش مجدانه‌ای که در طول سال جاری در خدمتگزاری به خانواده‌های معظم شاهد استان داشته‌اند بالغ‌ بر ۲۱۸ هزار و ۹۳۲ ارتباط در بخش‌های مختلف با ایثارگران داشته باشند.
برقراری بیش از ۲۱۸ هزار ارتباط با جامعه ایثارگری استان کرمانشاه
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه در گفتگو با سایت استانی ایثار کرمانشاه از برقراری بالغ‌ بر ۲۱۸ هزار ارتباط مختلف با ایثارگران استان خبر داد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به این مطلب که رسالت بنیاد خدمتگزاری شایسته در نهاد مقدس بنیاد و کسب رضایت‌مندی جامعه ایثارگری عزیز است اظهار داشت: با توجه به وظایف و مأموریت‌های مشخصی که برای خادمان شهدا تعیین‌شده است تلاش می‌کنیم هر آنچه را که در توان داریم برای خدمت به این عزیزان ایثارگر که سرمایه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند را به‌کارگیریم.
حجت‌الاسلام عسگری گفت: همکاران ما در بنیاد توانسته‌اند با تلاش مجدانه‌ای که در طول سال جاری در خدمتگزاری به خانواده‌های معظم شاهد استان داشته‌اند بالغ‌بر ۲۱۸ هزار و ۹۳۲ ارتباط در بخش‌ها و محورهای مختلف همچون تماس تلفنی ۱۶۱۶ دیدار حضوری و ملاقات با ایثارگران در قالب «طرح سپاس»، فعالیت خادم به مخدوم و انجام خدمات اینترنتی به‌منظور خدمت بهتر به ایثارگران عزیز را به انجام رسانند.
مدیرکل بنیاد استان در ادامه به اقدامات بنیاد در مقابله با بیماری کرونا اشاره کرد و افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و درگیر شدن مجموعه دستگاه‌های اداری کشور و استان در این خصوص، بنیاد کرمانشاه توانست با تهیه ماسک به میزان ۳۶۰۰ عدد، دستکش به تعداد ۱۷۰۰ عدد و تعداد ۷۰۰ بسته بهداشتی و مواد ضدعفونی ویژه ایثارگران عزیز، تلاش‌هایی درزمینهٔ پیشگیری و مصون‌سازی محیط‌های اداری و حفظ سلامت خادمان شهدا به انجام رساند.
وی در پایان ارتباط، تعامل و همکاری بنیاد استان کرمانشاه با ارگان‌ها و ادارات سطح استان در جهت خدمت‌رسانی هرچه بهتر به جامعه ایثارگری را، ازجمله اقدامات بنیاد استان کرمانشاه عنوان کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 332726
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...