رییس جمهوری درگذشت مادر شهیدان بیات و مادر شهیدان موسوی را تسلیت گفت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۲
رییس جمهوری با صدور پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت «حاجیه خانم رمضی» مادر بزرگوار دلیر مردان دوران دفاع مقدس شهیدان «مجید، محمد و حمید بیات» و مرحومه «تاجه نیسی» مادر شهیدان سرفراز «سید مهدی، سید هادی، سیده مریم و سیده خدیجه موسوی» را تسلیت گفت.
رییس جمهوری درگذشت مادر شهیدان بیات و مادر شهیدان موسوی را تسلیت گفت
 
به گزارش «ایثار» در پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در پی درگذشت مادر شهیدان بیات آمده است:
انالله و انا الیه راجعون
 درگذشت حاجیه خانم رمضی مادر بزرگوار دلیر مردان دوران دفاع مقدس شهیدان مجید، محمد و حمید بیات، موجب تألم و تأثر خاطر شد.
این مادر مؤمنه و صبور، به‏حق الگویی ماندگار برای زنان پاکدامن ایران اسلامی است که با عشق و ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت(ع)، فرزندانی مؤمن و مجاهد تربیت و با عزّت و سرافرازی تقدیم اسلام و انقلاب کرد.
اینجانب مصیبت وارده را به خانوادة محترم آن مرحومه و  مردم قدرشناس استان همدان تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت واسعة الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.
حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایران
متن پیام رییس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان موسوی نیز به شرح زیر است:
انالله و انا الیه راجعون
  درگذشت اسوه صبر و مقاومت، مرحومه تاجه نیسی؛ مادر شهیدان سرفراز سید مهدی، سید هادی، سیده مریم و سیده خدیجه موسوی، موجب تأثر و تألم خاطر گردید.
 این مادر فداکار که در پرتو ارادت به خاندان اهل بیت(ع) و ایمان به استقلال و سربلندی میهن اسلامی، گرانبهاترین سرمایه‌های زندگی خود را تقدیم کرد، همواره چون الگویی تابناک در صفحات تاریخ ملت شهید پرور ایران، خواهد درخشید.
اینجانب ضایعه وارده را به خانواده محترم آن مادر بزرگوار و مردم ایثارگر خرمشهر تسلیت عرض می‌کنم و برای ایشان علو درجات و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.
حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایران
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 332733
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...