داخلی صفحه بوشهر خبر
 
جانبازان اسوه‌های بی‌بدیل نظام هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد بوشهر جانبازان را جهادگران و اسوه‌های بی‌بدیل نظام دانست و اظهار داشت: تحمل سال‌ها رنج و سختی‌های جانبازی، اجر و مزد آنان را دوچندان کرده است.
جانبازان اسوه‌های بی‌بدیل نظام هستند
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، اصغر جمع‌آوری در گفتگو با خبرنگار ایثار واحد بوشهر با تبریک میلاد امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) و فرا رسیدن روز پاسدار و جانباز بابیان اینکه جانبازان اسوه‌های ایثارگری در جامعه هستند، بیان داشت: جانبازان مانده‌اند تا در جامعه درس ایثار و فداکاری را بیاموزند و راه رستگاری را نشان دهند.
وی تصریح کرد: جانبازان علاوه بر ایفای نقش در دفاع مقدس در طول حیات و تکامل نظام اسلامی نیز بسیار تأثیرگذار بوده‌اند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد بوشهر با تقدیر از زحمات و فداکاری‌های همسران و فرزندان جانبازان گفت: فرزندان جانبازان باید به وجود پدران خود افتخار کنند چراکه جانبازان دارای جایگاه بسیار بلند و رفیعی هستند.
وی با اشاره به برنامه‌های بنیاد به مناسبت روز جانباز اضافه کرد: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و توصیه‌های وزارت بهداشت همایش روز جانباز در سطح استان برگزار نخواهد شد و معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد بوشهر اقدام به برگزاری مسابقه به‌صورت مجازی در شبکه‌های اجتماعی کرده است.
جمع آوری افزود: نصب بیلبورد و پرتابل به همین مناسبت درب ورودی دستگاه‌های اجرایی استان و سطح شهر از دیگر برنامه‌های روز جانباز است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 332970