تماس تصویری نماینده ولی فقیه و استاندار خوزستان با جانبازان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۸
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و استاندار خوزستان در تماس تصویری، روز جانباز و ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) را به جانبازان تبریک گفت.
تماس تصویری نماینده ولی فقیه و استاندار خوزستان با جانبازان
 
به گزارش «ایثار» همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و گرامیداشت روز جانباز، حجت الاسلام موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز، دوشنبه ۱۱ فروردین با چند تن از جانبازان 70 درصد این استان از طریق تماس تصویری گفت‌و‌گو کرد و این روز را به جانبازان و خانواده های آنان تبریک گفت.
در این دیدار که فرجیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان نیز حضور داشت، نماینده ولی فقیه ضمن عذرخواهی به علت عدم امکان دیدار حضوری با توجه به شرایط کنونی جامعه گفت: شما جانبازان الگوی شایسته صبر و مقاومت هستید و خدمت به شما افتخار بسیار ارزشمندی است.
حجت الاسلام موسوی فرد در این تماس تصویری ضمن تأکید بر حفظ ایمنی ورعایت نکات بهداشتی، برای این عزیزان آرزوی صحت و سلامتی کرد.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز و شریعتی استاندار خوزستان همچنین با جانبازان بستری در بیمارستان روانپزشکی بوستان اهواز در تماس تصویری دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

http://www.isaar.ir/images/docs/files/000333/nf00333188-1.mp4
http://www.isaar.ir/images/docs/files/000333/nf00333188-2.mp4

 
انتهای پیام/
کد مطلب: 333188
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...