ارتباط تلفتی مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویر احمد با ایثارگران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویر احمد گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا از ابتدای اسفند تا کنون و در راستای اجرای طرح سپاس ارتباط تلفنی را جایگزین ملاقات حضوری کردیم و از این طریق جویای احوال جامعه معزز ایثارگری می‌شویم.
ارتباط تلفتی مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویر احمد با ایثارگران
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور موسوی در گفتگو با سایت ایثار استان، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت صاحب الزمان(عج) و اعیاد شعبانیه و تقدیر از مجاهدت‌های مدافعان سلامت در سنگر مقابله با ویروس کرونا و آرزوی سلامتی برای تک تک ایثارگران گفت: با توجه به شرایط موجود دیدارها و اجرای طرح سپاس لغو شده اما ارتباط همچنان ادامه دارد.
موسوی اظهار داشت: با توجه به اینکه سن بالای والدین معظم شهدا و جانبازان می‌تواند این عزیزان را در معرض خطر قرار دهد؛ در راستای اجرای طرح سپاس، ارتباط تلفنی را جایگزین ملاقات حضوری کردیم و از این طریق جویای احوال جامعه معزز ایثارگری می‌شویم.
وی ادامه داد: کارکنان بنیاد نیز به صورت مستمر و منظم با جامعه ایثارگری ارتباط تلفنی برقرار کرده و وضعیت این عزیزان را بررسی می‌کنند.
موسوی بیان کرد: با فرار رسیدن نیمه شعبان و روز جانباز در این مدت با ارتباط تلفنی با ۴۵۰ نفر از جانبازان و ارسال پیامک به صورت انبوه، این اعیاد را به ایثارگران عزیز تبریک گفتیم. 
موسوی تصریح کرد: اکنون به دلیل شیوع ویروس کرونا مردم نتوانستند از خانه بیرون بیایند حال آنکه یک جانباز ۳۰ سال است که در خانه مانده و رنج مجروحیت را به جان خریده است و برای نفس کشیدن هم از دستگاه استفاده می‌کند. این مشقت‌ها به‌خاطر عزت و آزادی و امنیت این مملکت بوده است و باید قدردان این ایثارگری‌ها باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 333573
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور