جوایز برگزیدگان مسابقه سراسری «سین هشتم» اهدا شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۱
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد از اهدای جوایز برندگان مسابقه سراسری «سین هشتم» با محوریت عکس شهدا و ایثارگران در سفره هفت سین ایرانیان همزمان با نیمه شعبان میلاد امام مهدی (عج) خبر داد.
جوایز برگزیدگان مسابقه سراسری «سین هشتم» اهدا شد
 
به گزارش «ایثار»، اسلام کریمی با تقدیر از استقبال چشمگیر مردمی از مسابقه «سین هشتم» اظهار کرد: صندوق قرض الحسنه شاهد و معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران (اداره کل اسناد و انتشارات) با مشارکت و تشریک مساعی این مسابقه سراسری را در ایام نوروز برگزار کردند و خوشبختانه مورد استقبال چشمگیر مردم قرار گرفت.
وی ادامه داد: آثار رسیده به این مسابقه در پایگاه های اطلاع رسانی و سامانه‌ها و صفحات مجازی معاونت فرهنگی بنیاد در نوید شاهد بصورت سراسری منتشر شد و بیش از ۱۱۰ هزار نفر بازدید کننده داشت که به ۴۰ اثر پر بازدید ،۴۰ جایزه دو میلیون ریالی اهداء شد.
کریمی گفت: با علاقه و استقبال مردم در بخش ویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در این مسابقه و استفاده از عکس شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی در نوروز ۹۹ «سین هشتم» و سرسفره نوروزی ایرانیان بیانگر ارادت قلبی و محبوبیت این قهرمان ملی دارد.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در پایان تاکید کرد: یاد و خاطره و حماسه شهدا و ایثارگران آرامبخش و موجب بهبود سلامت روانی جامعه در ایام شیوع بیماری کرونا است و تأسی و تمسک به روح شهدای عزیز بهترین شیوه ارتباطی و راز و نیاز با خداوند متعال است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 333584
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور