وام مسکن به ۳۰۹ ایثارگر قزوینی پرداخت شده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۵
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از پرداخت وام مسکن به ۳۰۹ نفر از خانواده‌های شهدا و ایثارگران این استان در شش ماهه دوم سال گذشته خبر داد.
وام مسکن به ۳۰۹ ایثارگر قزوینی پرداخت شده است
 
به گزارش «ایثار»، محمدرضا شکوهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار واحد قزوین گفت: مسئولان و کارکنان بنیاد شرایط پرداخت وام مسکن به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را مورد بررسی قرار می‌دهند و در صورت داشتن شرایط لازم به بانک‌های استان قزوین معرفی می‌کنند.
وی افزود: از شش ماهه دوم سال گذشته تاکنون ۳۰۹ نفر از خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان قزوین برای دریافت وام مسکن به بانک‌ها معرفی شدند و مابقی نیز در حال انجام است.
شکوهی ادامه داد: از آمار یاد شده، ۶۵ نفر به بانک تجارت، ۴۴ نفر به بانک سپه، ۵۲ نفر به بانک ملی، ۶۰ نفر به بانک رفاه، ۲۹ نفر به بانک ملت، ۴۳ نفر به بانک صادرات و ۱۶ نفر به بانک مسکن معرفی شدند.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: در سال ۹۸-۹۹ وام مسکن به ایثارگران شهر‌ قزوین یک میلیارد ریال، دیگر شهرهای استان ۸۵۰ میلیون ریال و روستاها ۵۰۰ میلیون ریال پرداخت می‌شود.
وی افزود: هر ایثارگری که متقاضی دریافت وام است باید به واحد مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان قزوین مراجعه و نسبت به تکمیل مدارک لازم اقدام کند.
وی با اشاره به اینکه هر ساله بنیاد مرکز سهمیه‌ای برای پرداخت وام مسکن اختصاص می‌دهد، بیان کرد: یک هزار و یکصد وام مسکن به جامعه ایثارگران در سال جاری اختصاص یافته که طبق روال سال‌های گذشته ۵۰ تا ۶۰ درصد این سهمیه‌ تخصیص پیدا خواهد کرد.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 333597
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور