توزیع ۳۲۷۹ بسته اقلام بهداشتی بین ایثارگران استان قزوین
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از توزیع ۳۲۷۹ بسته اقلام بهداشتی بین جامعه ایثارگران با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
توزیع ۳۲۷۹ بسته اقلام بهداشتی بین ایثارگران استان قزوین
 
به گزارش «ایثار» غلامرضا حقایق‌پور به شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین راهکار مبارزه با این ویروس، پیشگیری است که با رعایت نکات بهداشتی محقق می‌شود.
وی با اشاره به اینکه مسئولان بنیاد استان قزوین در مقابله با ویروس کرونا برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده‌اند، بیان کرد: تاکنون اقدامات مختلفی در مبارزه با این ویروس و حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه هدف بنیاد انجام شده است.
حقایق‌پور توزیع بسته‌های اقلام بهداشتی بین جامعه ایثارگران را از جمله برنامه‌های بنیاد در مبارزه با ویروس کرونا برشمرد و گفت: تاکنون ۳۲۷۹ بسته بین این عزیزان به ویژه جانبازان و ایثارگرانی که جزو گروه‌های پرخطر بوده، توزیع شده است.
این مقام مسئول افزود: از آمار یاد شده ۲۰۰ بسته در شهرستان آبیک، ۲۸۰ بسته در شهرستان تاکستان، ۲۱۰ بسته در شهر محمدیه، ۲۵۵ بسته در شهرستان البرز، ۲۰۶۰ مورد در شهرستان قزوین و ۲۷۴ بسته در شهرستان بوئین‌زهرا بوده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین ادامه داد: تاکنون همه این بسته‌ها به جامعه هدف بنیاد استان قزوین تحویل داده شده و یکصد بسته نیز روز شنبه بیست و سوم فروردین ماه توزیع خواهد شد.
وی با بیان اینکه بسته‌های بهداشتی شامل ماسک، اسپری و محلول ضدعفونی‌کننده و دستکش یکبار مصرف بوده است، گفت: در این توزیع، کارکنان در اکیپ‌های تشکیل شده به درب منازل خانواده‌های شهدا و ایثارگران مراجعه کردند و بسته‌های یاد شده را به این عزیزان تحویل دادند.
این مقام مسئول افزود: در تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان از جمله کارکنان سپاه و بسیج همکاری کردند که از زحمات همه آنها قدردانی می‌کنم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: باید آحاد جامعه نکات و مسائل بهداشتی را رعایت کنند تا با عنایت خداوند متعال از گسترش ویروس کرونا جلوگیری کرده و این ویروس منحوس را شکست دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 333623
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور