داخلی صفحه قم خبر
 
با شیوع ویروس کرونا
تماس با 1000 نفر از والدین شهدا در استان قم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۶
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: با انتشار ویروس کرونا و به منظور پیشگیری و رعایت فاصله گذاری اجتماعی با 1000 نفر از والدین شهدای بستری در منزل تماس گرفته شد.
تماس با 1000 نفر از والدین شهدا در استان قم
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، حجت الاسلام حسن هنرمند روز سه شنبه دوم اردیبهشت در گفت و گو با خبرنگار ایثار افزود: این اقدام به منظور اجرای طرح سپاس و تکریم خانواده معظم شهدا، اطلاع از وضعیت والدین معظم شهدای بستری در منزل جهت رسیدگی های درمانی و در صورت نیاز تامین مایحتاج ضروری ایشان صورت گرفته است.

حجت الاسلام هنرمند اضافه کرد: در همین راستا برای تعدادی از والدین بستری در منزل که امکان تهیه مایحتاج را نداشتند، ارزاق ضروری تهیه و در منزل ایشان ارایه گردید.

وی خاطر نشان کرد: این خدمات بدون اخذ هزینه از خانواده ها انجام شده و مبلغ اقلام تهیه شده به صورت اقساطی از مستمری والدین کسر می شود.

حجت الاسلام هنرمند خاطر نشان کرد: تماس تلفنی با خانواده معظم شهدا همزمان با اعلام شیوع ویروس کرونا و ضرورت ماندن در خانه در ادامه طرح سپاس در استان قم اجرا شد و از این طریق امور خانواده ها مورد پیگیری قرار گرفت.

وی عنوان کرد: همچنین شماره های تماس اداره کل و مناطق یک و دو بنیاد نیز طی پیامکی به خانواده ها ارسال شد تا مسایل خود را بدون نیاز به حضور فیزیکی از این طریق پیگیری نمایند.
 
 
کد مطلب: 334387