داخلی صفحه ایلام خبر
 
برقراری ۵۲۰۶ تماس تلفنی با جامعه ایثارگری استان از زمان شیوع کرونا
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از برقراری ۵ هزار و ۲۰۶ تماس با خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان ایلام و پیگیری مسائل و مشکلات آنها در ایام شیوع ویروس کرونا خبر داد.
برقراری ۵۲۰۶ تماس تلفنی با جامعه ایثارگری استان از زمان شیوع کرونا
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز سه شنبه ۲ اردیبهشت ماه، در گفتگو با ایثار گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا به علت حفظ سلامت جامعه ایثارگری و رعایت توصیه های بهداشتی امکان دیدار حضوری با جامعه هدف مقدور نیست، از این رو دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بصورت تلفنی جهت بررسی مسائل و مشکلات آنان صورت میگیرد.
اسدالله تولیده افزود: از ابتدای اسفند ماه تا کنون تعداد ۵۲۰۶ تماس تلفنی از سوی کارکنان بنیاد ایلام با جامعه ایثارگری استان برقرار شده است که در این تماس ها ضمن بررسی مسائل و مشکلات جامعه معزز شاهد و ایثارگر، آموزش جهت پیشگیری از کرونا نیز داده شد و توصیه های مربوط در این خصوص به آنان یادآوری شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با بیان ضرورت ارتباط تلفنی به جای دیدار حضوری با جامعه هدف، افزود: در میان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران افراد و گروه های آسیب پذیر همچون والدین معظم شهدا که دارای کهولت سنی هستند، جانبازان شیمیایی، جانبازان نخاعی و افراد دارای بیماری های زمینه ای حضور دارند، از این رو رعایت توصیه های لازم جهت در امان ماندن این قشر عزیز از ویروس کروناست.
وی با اشاره به توزیع اقلام بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده در میان گروه های در معرض خطر جامعه ایثارگری، خاطر نشان کرد: بنیاد ایلام به منظور کاهش تردد جامعه هدف در سطح شهر اقدامات مختلفی انجام داده است به توزیع اقلام بهداشتی در میان گروه های آسیب پذیر جامعه هدف نیز یکی دیگر از این اقدامات است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 334399