داخلی صفحه بوشهر خبر
 
توزیع اقلام بهداشتی در بین ایثارگران استان بوشهر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۲
مدیرکل بنیاد بوشهر گفت: تاکنون بیش از 4500 اقلام بهداشتی در بین ایثارگران استان بوشهر توزیع‌شده است.
توزیع اقلام بهداشتی در بین ایثارگران استان بوشهر
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در گفتگو با خبرنگاران با اعلام خبر فوق گفت: این بسته‌های بهداشتی شامل 4465 عدد ماسک و 442 عدد مایع ضدعفونی‌کننده است که به‌منظور پیشگیری از ابتلای ایثارگران به ویروس کرونا توزیع‌شده است.
وی با اشاره به سایر اقدامات بنیاد بوشهر برای مقابله با ویروس کرونا افزود: برگزاری جلسه کمیته سلامت کارکنان، تهیه تب‌سنج در ورودی ساختمان و ضدعفونی ساختمان‌های اداری از جمله اقدامات انجام‌شده است.
مدیرکل بنیاد بوشهر با اشاره به مدیریت جو بحرانی جامعه، خاطرنشان کرد: این اداره کل اقدام به مشاوره تلفنی خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر از طریق حوزه مددکاری برای کاهش اضطراب و همچنین آموزش‌های پیشگیرانه برای مقابله با این بیماری کرده است.
وی تصریح کرد: در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگر نیازمند ایثار اجتماعی، همدلی و مسئولیت اجتماعی برای مقابله با این بیماری و حمایت از جانبازان و ایثارگران دارای آسیب‌های ریوی ناشی از دوران هشت سال دفاع مقدس هستیم.
حجت‌الاسلام تشکری همچنین در خصوص ارائه خدمات به‌صورت غیرحضوری در بنیاد بوشهر یادآور شد: در راستای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا و تکریم ارباب‌رجوع، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با ارائه کد ملی و بدون نیاز به مراجعه حضوری از طریق کارشناسان پاسخگو در سامانه ۱۶۱۶ می‌توانند درخواست‌های خود را مطرح و نتیجه اقدامات را دریافت کنند.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 334459