داخلی صفحه ایلام خبر
 
مراسم معارفه رئیس جدید مجتمع فرهنگی ورزشی توابخشی ایثار استان ایلام
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۹
مراسم معارفه رئیس جدید مجتمع فرهنگی ورزشی توابخشی ایثار استان ایلام با حضور اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام برگزار شد.
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ مراسم معارفه رئیس جدید مجتمع فرهنگی ورزشی توابخشی ایثار استان ایلام روز چهارشنبه 10 اردیبهشت ماه، با حضور اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام برگزار شد.
تولیده در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: شهدا در زمان جبهه و جنگ کشور را نجات دادند و امروز باید هواسمان باشد اگر در نهادی که به نام شهداست کم کاری کنیم و باید در مقابل کم کاری حساب پس دهیم ولی کارمندان بنیاد همواره جهت کسب رضایتمندی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در تلاش هستند.
وی از زحمات چندین ساله طاهر جعفرزاده تقدیر کرد و گفت: آقای جعفرزاده منشا خدمات خوبی در مجتمع ایثار استان ایلام بوده اند و برای وی در ادامه خدمت خود، آرزوی موفقیت می کنم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام افزود: اصالت بنیاد در سراسر کشور، برای ارائه خدمات به جامعه معزز ایثارگری است و همه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باید از امکانات مجتمع بهره مند شوند و مجتمع ایلام در حال حاضر در وضعیت خوبی قرار دارد که امیدواریم این روند رو به رشد با سرعت بیشتر و مطلوب تر ادامه پیدا کند.
وی به بیان خاطراتی از گذشته و خدمت به ایثارگران پرداخت و گفت: با توجه به اینکه در گذشته امکانات به این خوبی در اختیار کارمندان نبود از این رو می توان در شرایط سخت هم خدمات مطلوبی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ارائه کرد.
در پایان این مراسم با اهدا لوح از خدمات طاهر جعفرزاده تقدیر و میثم صفاری به عنوان رئیس جدید مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان ایلام منصوب شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 334961