داخلی صفحه ایلام خبر
 
طی حکمی؛
رئیس بنیاد سیروان منصوب شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۰
جلسه تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سیروان برگزار شد.
رئیس بنیاد سیروان منصوب شد
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ جلسه تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سیروان روز شنبه ۱۳ اردیبهشت، با حضور اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و جواد رحیمی مقدم فرماندار سیروان در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
تولیده در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای شهرستان سیروان، اظهار کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران یک سازمانی است که وقف جامعه ایثارگری است و هیچ محدودیتی در ارتباط این قشر عزیز با این سازمان وجود ندارد.
وی با تقدیر از حمایت‌های رحیمی مقدم فرماندار سیروان از جامعه ایثارگری شهرستان، افزود: بسیاری از برنامه های بنیاد نظیر دیدارها و ارتباطات با جامعه ایثارگری تحت تاثیر کرونا قرار گرفته است که امیدواریم هر چه زودتر شر این ویروس منحوس از کشور رفع گردد.
مدیرکل بنیاد ایلام با اشاره به اینکه تغییرات در هر سازمانی منشا خیر و برکت و در راستای پیشرفت است، تصریح کرد: آقای نقدی در دوران مسئولیت خدمات فراوانی انجام داده و زحمات بسیاری کشیده اند و ارتباط خوبی با جامعه ایثارگری داشتند.
وی ادامه داد: آقای عبدالمحمدی نیز از کارکنان با تجربه و خلاق بنیاد هستند و امیدواریم مجموعه مسئولین شهرستان سیروان همکاری خوبی با ایشان داشته باشند.
در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس از زحمات حشمت الله نقدی تقدیر و از سوی اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام شانظر عبدالمحمدی به عنوان سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سیروان منصوب شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 335196