داخلی صفحه ایلام خبر
 
همت معلمان استعداد فرزندان این مرز و بوم را شکوفا کرده است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۶
مدیرکل بنیاد ایلام تاکید کرد: همت بلند و کریمانه و مجاهدت‌های عاشقانه و انسان ساز معلمان شریف، استعداد بیکران فرزندان این مرز و بوم را شکوفا کرده است.
همت معلمان استعداد فرزندان این مرز و بوم را شکوفا کرده است
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز شنبه 13 اردیبهشت ماه، در گفتگو با ایثار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید مطهری، اظهار کرد: دوازدهم ارديبهشت ماه، سالروز شهادت استاد «شهید مرتضی مطهری»، يادآور رادمردی بزرگ و فیلسوفی مجاهد است كه نقشی فراموش ‌نشدنی در تاريخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی دارد و این روز به عنوان روز تجلیل از مقام «معلم» نامگذاری شده است.
وی با اشاره به نامگذاری سالروز شهادت شهید مطهری به نام روز معلم، افزود: بی تردید حسن نامگذاری این مناسبت به نام روز معلم، خود گویای بزرگی و مرتبت کار معلمی است و راز ماندگاري و عظمت معلمان در ذهن و قلب مردم همانا خلوص و صفاي باطن آنهاست.
تولیده تاکید کرد: همت بلند و کریمانه و مجاهدت‌های عاشقانه و انسان ساز معلمان شریف، استعداد بیکران فرزندان این مرز و بوم را شکوفا کرده و راه رسم زندگانی را به آنان آموزش می‌دهند‌.
مدیرکل بنیاد ایلام در پایان با تبریک روز معلم به تمامی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران فرهنگی، خاطر نشان کرد: معلمان دلسوز و اساتید فرهیخته با تاسی به انبیاء الهی عمر خود را در راه رشد و اعتلای آینده ایران اسلامی و پرورش دانش آموزان و دانشجویان این سرزمین وقف می کنند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 335227