داخلی صفحه البرز خبر
 
فرمانده سپاه استان البرز:
کمک‌های مومنانه روحیه ایثار و همدلی را در جامعه ترویج می‌دهد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با اشاره به ایثارگری‌های دوران هشت سال دفاع مقدس که از جان و مال انجام می شد، گفت: کمک‌های مومنانه در این ایام نیز نماد زنده شدن ایثارگری در کشور است.
کمک‌های مومنانه روحیه ایثار و همدلی را در جامعه ترویج می‌دهد
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، سردار سید یوسف مولایی در آیین تجلیل از خیرین رزمایش کمک‌های مومنانه ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی (ع)، بیان کرد: حرکت کمک مومنانه نماد عینی ارزش نظام الهی اسلامی می باشد.
وی ضمن قدردانی از نقش حمایتی خیرین و جهادگران، افزود: 50000 بسته کمک مومنانه در مرحله اول رزمایش مواسات و همدلی با حلول ماه نزول قرآن در مناطق محروم شهر توزیع شد.
سردار مولایی با اشاره به همکاری سازمان ها و نهاد ها مبنی بر اجرای رزمایش مواسات و همدلی در استان، ادامه داد: مرحله دوم رزمایش شنبه 20 اردیبهشت ماه همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) در مصلی نمازجمعه شهر کرج و نواحی سپاه استان آغاز می شود.
وی با اشاره به آیه قرآن کریم " به دیگران رحم کنید تا دیگران به شما رحم کنند"، تصریح کرد: اقدامات انجام شده درست است ،کم می باشد اما روحیه ای ایثار و همدلی را در جامعه ترویج می دهد.
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با تاکید بر شرکت در پویش کمک مومنانه، ابراز کرد: پویش کمک مومنانه از نمونه های زمینی شده، آیات الهی است.
سردار مولایی با بیان اینکه اتفاقات و خطراتی در دنیا رخ می هد، می آید و می رود، عنوان کرد: درس ها و حکمت آن ها مهم است، اگر به درستی درک و عمل بشود، شاید آن نتیجه مطلوب یک حادثه را در استفاده بهینه از آن حادثه و فرصت سازی در دل تهدید را رقم بزند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: حرکت کمک مومنانه یکی از نمادهای عینی ارزش های نظام ارزشی الهی به ویژه مکتب تشع، علوی، فاطمی، حسنی و حسینی می باشد که قطره ای از عظمت ایثارگری را نشان می دهد.
لازم به ذکر است در این مراسم از طرح کارگاه توانمندسازی و اشتغال سازی شهید خدمت مصطفی پیران در ناحیه امام حسین(ع) رونمایی شد.
 
کد خبر 99/53
انتهای پیام/
کد مطلب: 336009