داخلی صفحه تهران خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد تهران به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15خرداد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در پیامی سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و یاد شهدای قیام خونین 15 خرداد را گرامی داشت.
پیام مدیرکل بنیاد تهران به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15خرداد
 
به گزارش «ایثار تهران»، متن پیام حمید علی صمیمی به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم

راه ما راه امام خمینی (ره) است و در این راه با همه قدرت و قاطعیت خود حرکت خواهیم کرد.(مقام معظم رهبری مدظله)

چهارده خردادماه سالروز عروج جانگداز و ملکوتی مبارزی نستوه و مردی بزرگ از تبار رسول خداست که با صلابت و مجاهدت خود انقلاب را به پیروزی رساند و نظام مقدس جمهوری اسلامی را بنیان نهاد.
امام خمینی(قدس سره) در طی مبارزات خود علیه ظلم و رژیم شاهنشاهی با اندیشه های بلند خویش روح خودباوری، نفی از خودبیگانگی و بازگشت به خویشتن را در میان روشنفکران و اقشار مختلف جامعه دمید و نهضت فکری و فرهنگی پانزده خرداد به رهبری ایشان تأثیرات عمیق و شگرفی بر ساختارهای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ایران گذاشت و نتایج و پیامدهای سازنده و مطلوبی به بار آورد. و به تعبیر حضرت امام قیام 15 خرداد اسطوره قدرت ستمشاهی را در هم شکست و افسانه ها و افسون ها را باطل کرد.
اینجانب ضمن ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای قیام خونین ١٥ خرداد، از خداوند متعال می خواهم ما را در پاسداری از آرمان های بلند امام راحل و خون پاک شهدای والامقام و مجاهدت جانبازان و ایثارگران یاری نماید. امیدوارم با وحدت، همدلی و بهره گیری از همه ظرفیت های موجود، در مسیر صیانت از نعمت ارزشمند انقلاب اسلامی برای اعتلا و بالندگی کشور تلاش نماییم.
حمید علی صمیمی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ
انتهای پیام/
کد مطلب: 336324