داخلی صفحه بوشهر خبر
 
دیدار مدیرکل بنیاد بوشهر با خانواده شهیدان رازی و دهقانی از شهدای ناوچه کنارک
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر به همراه معاون آموزشی و فرهنگی بنیاد به دیدار خانواده‌های معظم شهیدان والامقام «مهدی رازی» و «رضا دهقانی» از شهدای ناوچه کنارک رفتند.
دیدار مدیرکل بنیاد بوشهر با خانواده شهیدان رازی و دهقانی از شهدای ناوچه کنارک
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این دیدارها ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های شهدا گفت: حادثه‌ی دردناک شناور کنارک که به شهادت جمعی از دریادلان نیروی دریایی ارتش انجامیده بسیار تلخ و تأسف‌آور است. گرچه کارکنان زحمتکش که در هنگام خدمتی دشوار و باافتخار جان‌باخته‌اند، از پاداش و ثواب الهی برخوردارند.
وی افزود: هرچند غم از دست دادن عزیزان برای بازماندگان و خسارت فقدان جوانان صمیمی پرتلاش برای نیروی دریایی بسی بزرگ و سنگین است اما یقین بدانید این شهدا عاقبت‌به‌خیر شده‌اند و مایه افتخار هستند.
مدیرکل بنیاد بوشهر اضافه کرد: پیکر مطهر شهدا بعد از شناسایی و انجام آزمایش در تهران، به استان ما می‌آیند تا در گلزارهای شهدا به خاک سپرده شوند.
وی گفت: مراسم تشییع نیز در پایگاه دریایی بوشهر با حضور مسئولان ارشد نظامی و خانواده‌های شهدا برگزار و سپس تا مسجد قائم در خیابان امام رضا بدرقه و برای خاک‌سپاری به شهرستان‌ها منتقل می‌شوند.
تشکری اضافه کرد: به دلیل وجود ویروس کرونا مراسم تشییع به‌صورت خودرویی و موتوری خواهد بود.
از 19 شهید ناوچه کنارک، 5 شهید به نام‌های رازی، دهقانی، پویانفر، موسوی نژاد و سپهری اهرمی از شهدای استان بوشهر هستند.


1
انتهای پیام/
کد مطلب: 336775