اعلام برنامه‌های بزرگداشت سوم خرداد در بنیاد البرز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۲
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برنامه‌های بزرگداشت سوم خرداد در بنیاد البرز را تشریح کرد.
اعلام برنامه‌های بزرگداشت سوم خرداد در بنیاد البرز
 
به گزارش «ایثار»، امیرحسین دانش کهن با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و گرامی داشت حماسه فتح خرمشهر گفت: حماسه آزادسازی خرمشهر مرهون ایمان، مقاومت و ایثار رزمندگان کشور است که با مجاهدت‌های خود حماسه‌ای جاوید در قلب تاریخ ثبت کردند.
وی افزود: بزرگداشت سوم خرداد و زنده نگه‌داشتن یاد شهدای گران‌قدر عملیات بیت‌المقدس درس مقاومت و ازخودگذشتگی را در جامعه زنده خواهد کرد، فتح خرمشهر غرور ایرانیان را به رخ جهانیان کشید.
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه با اشاره به برنامه‌های بزرگداشت سوم خرداد تصریح کرد: تقدیر از والدین شهدا و جانبازان حماسه سوم خرداد، تهیه برنامه ویژه سوم خرداد جهت پخش در سیمای البرز، اجرای برنامه‌های تلویزیونی مختلف، بیان خاطرات والدین معظم شهدا و جانبازان عزیز در فضای مجازی و تبلیغات محیطی از جمله برنامه‌های بزرگداشت سوم خرداد در بنیاد البرز است.
وی تأکید کرد: برنامه‌های امسال با توجه به انتشار ویروس کرونا بیشتر به‌صورت مجازی و ویدئوکنفرانس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار و هدف این برنامه بیشتر در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بازگو کردن مجاهدت‌های رزمندگان اسلام در سالروز آزادسازی خرمشهر است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337071
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...