افزایش سطح بهره‌وری کارکنان در گرو عملکرد معاونت توسعه است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۴
مدیرکل بنیاد ایلام با تاکید بر اینکه فعالیت‌های معاونت توسعه مدیریت و منابع باید برنامه محور باشد، گفت: فعالیت‌های این معاونت به ویژه در صیانت از حقوق کارکنان، نقش بسزایی در افزایش سطح بهره‌وری و رضایتمندی کارمندان خواهد داشت.
افزایش سطح بهره‌وری کارکنان در گرو عملکرد معاونت توسعه است
 
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده در نشست تخصصی برنامه‌ها و رویکردهای معاونت توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با تأکید بر اینکه فعالیت‌های معاونت توسعه باید برنامه محور و مبتنی بر محتوی باشد، گفت: فعالیت‌های این معاونت به ویژه در صیانت از حقوق کارکنان، برگزاری اردوهای تفریحی ورزشی و نیز حضور و غیاب کارکنان، نقش بسزایی در افزایش سطح بهره‌وری و رضایتمندی کارمندان خواهد داشت.
وی بر ضرورت هوشمند سازی اداری و تقویت دولت الکترونیک اشاره کرد و ادامه داد: نظارت بر حسن اجرای عملکرد واحدهای ستادی و شهرستانی، شفاف سازی خدمات به کارکنان و پرداخت‌های مالی، برون سپاری و تمرکز زدایی از دیگر ماموریت‌های مهم این معاونت در سال جدید است.
مدیرکل بنیاد ایلام همچنین بر اجرای دستورالعمل ابلاغی حقوق شهروندی در نظام اداری تأکید کرد و گفت: پیگیری و جذب اعتبارات طرح تملک دارایی سرمایه‌ای و همچنین برگزاری مستمر جلسات اقتصاد مقاومتی با توجه به شرایط حال حاضر و نیز جهش تولید و در راستای منویات مقام معظم رهبری از دیگر برنامه‌هایی است که باید نسبت به آن اهتمام لازم به عمل آید.
اسدالله تولیده خواستار برنامه‌ریزی به منظور توانمندسازی نیروی انسانی شد و تصریح کرد: یکی از دلایل موفقیت سازمان‌ها، نیروی انسانی توانمند و اهل فکر است و باید از همه ظرفیت‌های درون و برون‌سازمانی جهت توانمندسازی نیروی انسانی استفاده کرد، از این رو برگزاری دوره‌ها و آموزش‌های کاربردی یکی از بهترین ظرفیت‌هایی است که باید در دستور کار معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد ایلام باشد.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 337096
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...