روابط عمومی بنیاد خراسان رضوی در عرصه اطلاع رسانی خوش درخشیده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۰
مدیرکل بنیاد شهیدو امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: بیان مجموعه فعالیت‌های بنیاد خراسان رضوی به عهده روابط عمومی است و همکاران این مجموعه در عرصه رسانه و اطلاع رسانی خوش درخشیدند.
روابط عمومی بنیاد خراسان رضوی در عرصه اطلاع رسانی خوش درخشیده است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی در چهارمین نشست شورای معاونان که در سالن شهید هاشمی نژاد بنیاد خراسان رضوی برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: در راستای بررسی، پیگیری مشکلات خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان تاکنون سه دوره سفر شهرستانی به شهرستانهای خراسان رضوی انجام شده است.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه در سفرهای شهرستانی با فرماندار، امام جمعه و ایثارگران در دورترین روستاها دیدار صورت گرفته است، افزود: دور سوم سفرها به ۱۶ شهرستان باقیمانده بعد از ماه رمضان ادامه خواهد یافت.
وی ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی خاطرنشان کرد: در پشت صحنه این سفرهای شهرستانی و تمامی فعالیت‌های بنیاد، همکاران مجموعه روابط عمومی زحمت اطلاع رسانی و معرفی را به عهده داشتند که در این عرصه خوش درخشیدند.
حجت الاسلام معصومی ضمن قدردانی از زحمات رییس دفتر و روابط عمومی و همکاران این مجموعه به تقدیر استاندار خراسان رضوی از روابط عمومی بنیاد استان اشاره کرد و افزود: روابط عمومی بنیاد خراسان رضوی در چند سال گذشته و پایگاه اطلاع رسانی ایثار در ۴۸ ماه متوالی رتبه اول را در سطح کشور کسب کرده است که تحسین برانگیز است.
وی به فعالیت‌های بنیاد خراسان رضوی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی در حوزه رزمایش همدلی توسط بنیاد و خیرین ایثارگر صورت گرفته است و ایثار اجتماعی همچنان در این دیار موج می‌زند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337133
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...