داخلی صفحه فارس خبر
 
بیانیه بنیاد فارس به مناسبت روز قدس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۰
بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در آستانه روز جهانی قدس با صدور بیانیه ای تاکیدکرد: تحولات منطقه، نویدبخش اضمحلال و نابودی رژیم اشغالگر صهیونیستی خواهدبود.
 
به گزارش ایثار از فارس در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، میراث گرانقدر امام خمینی(ره)، نشانه تدبیر حکیمانه بنیان گذار فقید انقلاب اسلامی(ره) برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس عزیز بوده است.
روز قدس، یادآور مقاومت و ایستادگی مردم مظلوم فلسطین است و این ابتکار راهبردی حضرت امام(ره)، همچنان آزادی قدس شریف و رهایی ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی، آرمان‏ بلند مسلمانان جهان است.
امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده امکان برگزاری راهپیمایی سراسری در برخی نقاط وجود ندارد اما با تدابیر اتخاذ شده برنامه‌های روز جهانی قدس به نحو احسن برگزار خواهد شد و در این روز شاهد فرمایشات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) با امت جهان اسلام به صورت زنده خواهیم بود.
خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان فارس ضمن محکوم نمودن اقدامات وحشیگرانه رژیم اشغالگر قدس، بر ميثاق دوباره با انديشه هاي ناب امام خميني(ره) در دفاع از ملت مظلوم فلسطين و وفاداري به آرمان رهايي قدس شريف تاكيد می نماید. از خداوند متعال، پیروزی عاجل مردم مظلوم فلسطین را تقاضا می‌کنیم و بر این باور هستیم که به طور قطع پیروز نهایی این مبارزه چندین ساله با ملت شریف و بلند قامت فلسطین خواهد بود.
بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس
کد مطلب: 337264