داخلی صفحه سمنان خبر
 
برنامه‌های هفته دفاع مقدس با کیفیت مناسب برگزار شود
تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰
برنامه‌های هفته دفاع مقدس با کیفیت مناسب برگزار شود
برنامه‌های هفته دفاع مقدس با کیفیت مناسب برگزار شود
 
به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، مهسا شاه‌حسینی پیش از ظهر امروز در نخستین جلسه هماهنگی مدیران کارگروه‌های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس که در سالن کوثر استانداری سمنان برگزار شد، اظهار کرد: هر چه از رویداد آغاز دفاع مقدس فاصله می‌گیریم باید با تخصص و مهارت و دقت نظر بیشتر در راستای حفظ دستاوردها و گسترش فرهنگ دفاع مقدس گام برداریم.
وی اضافه کرد: کیفیت برنامه‌ها به‌مراتب از درجه اهمیت بیشتری از کمیت آن برخوردار است و تأکید می‌شود تا برنامه‌های متناسب این هفته با کیفیت مناسب برگزار شود.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری سمنان نیز در این جلسه بیان کرد: به تمامی شهرداری‌های این استان تأکید شده است تا برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس را باشکوه هر چه تمام‌تر و محوریت مردمی برگزار کنند.
راضیه شهاب خاطرنشان کرد: فضاسازی و تبلیغات محیطی، پخش کلیپ از تلویزیون‌های شهری، تجلیل از خانواده‌های ایثارگران، انجام دیوارنویسی، شب موسیقی، چاپ و نصب تمثال شهدا و تجهیز مسیر ثابت راهپیمایی‌ها به سیستم صوت متمرکز از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری‌های استان در گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در استان سمنان است.‌
 
کد مطلب: 337410