داخلی صفحه بوشهر خبر
 
آرامش امروز را مرهون ایثارگری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۵
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: آرامش و امنیتی که امروز بر کشور ما حاکم است محصول مجاهدت، ایثارگری و فداکاری رزمندگان، جانبازان و آزادگان دفاع مقدس است.
آرامش امروز را مرهون ایثارگری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستیم
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، سید منصور میرمرادی در سیزدهمین کنگره ملی ایثار و نکوداشت فاتحان خرمشهر و ایثارگران عرصه سلامت که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، افزود: آزادسازی خرمشهر در تمام ابعاد نظامی، حماسی و فرهنگی نقطه عطفی در تاریخ کشور است و باید به یاد داشته باشیم آرامش امروز را مرهون ایثارگری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستیم.
وی اضافه کرد: امروز نیز این فداکاری در قالب ایثار اجتماعی نمود یافته، یک روز در دفاع مقدس و امروز در عرصه سلامت و اطلاع‌رسانی ایثارگری می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر هم در این آیین با بیان اینکه استان بوشهر ۲ هزار و ۱۲۱ شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است، افزود: از این تعداد ۵۸ شهید مربوط به عملیات بیت‌المقدس و فتح خرمشهر است.
حجت الاسلام ابراهیم تشکری ادامه داد: همچنین از مجموع بیش از ۶ هزار جانباز و ۴۳۵ آزاده استان ۷۰ نفر از آن‌ها جانبازان و آزادگان فتح خرمشهر هستند.
وی با اشاره به اینکه ادامه راه شهدا در گرو بصیرت و فهم ما در شرایط کنونی است گفت: باید موقعیت خود و دشمن خود را به خوبی شناخته ودرک درستی از محیط پیرامونی داشته باشیم و براساس نقشه راه که قرآن تعیین کرده و فرمایشات امام راحل و نقشه راه مقام معظم رهبری حرکت کنیم تا بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم.
مدیرکل بنیاد بوشهر در این آیین از اصحاب رسانه در انعکاس به موقع اطلاعات و اخبار وحوادث و نمایندگان مقام معظم رهبری و استاندار بوشهر برای حضور در این آیین قدردانی کرد.
در پایان از خانواده شهید «غلامرضا فخری» از شهدای عرصه سلامت، خانواده شهید «غضنفر جمیری» از فرماندهان فتح خرمشهر و فرزند شهید «طاهریان» از فعالان عرصه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تجلیل شد.
1
انتهای پیام/
کد مطلب: 337614