داخلی صفحه قزوین خبر
 
رئیس بنیاد شهرستان قزوین:
بهره‌گیری از مشاوران توانمند در هدایت تحصیلی ایثارگران ضروری است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳
بهره‌گیری از مشاوران توانمند و متخصص در هدایت تحصیلی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر با هدف ارتقای موفقیت تحصیلی آنها ضروری است.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، جلسه ستاد اجرایی شاهد آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان قزوین با حضور علی‌پناه قویدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، شمس‌الله غلامی رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک و دیگر اعضا برگزار شد.
در این جلسه، قویدل بر تقویت تعاملات آموزش و پرورش با بنیاد تاکید کرد و گفت: باید مسئولان این دو نهاد در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر تلاش کنند تا آمار ممتازان آنها در مدارس افزایش یابد.
قویدل به ارایه مشاوره تحصیلی به دانش‌آموزان در مدارس شاهد اشاره کرد و افزود: باید از مشاوران توانمند و متخصص که به دستورالعمل‌های بنیاد واقف هستند در این مدارس استفاده کرد تا موفقیت‌های علمی ایثارگران ارتقا یابد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین در ادامه مطالبی پیرامون ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس شاهد و عوامل افت تحصیلی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر بیان کرد.
در ادامه این جلسه، شمس‌الله غلامی رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان قزوین ضمن تشکر از زحمات رئیس بنیاد گفت: مدیران و معلمان مدارس همه تلاش خود را در تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر انجام می‌دهند تا شاهد موفقیت این عزیزان در مدارج علمی بالا باشند.
غلامی با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا، آموزش دانش‌آموزان را در مدارس مختل کرده است، افزود: با توجه به شرایط فوق تلاش شده از مشاوران توانمند در هدایت تحصیلی استفاده شود تا با انجام برنامه‌ریزی‌های مطلوب، این خلل برطرف گردد.
در ادامه جلسه فوق، حاضرین پیرامون راهکارهای تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر با یکدیگر بحث و تبادل نظر کردند.
گفتنی است: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین با اهدای لوح تقدیر و یادبودی از رئیس و معاونان آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان قزوین تجلیل کرد.
کد مطلب: 337866
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور