داخلی صفحه قزوین خبر
 
رئیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین خبر داد،
پرداخت بیش از 18 میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه شاهد به ایثارگران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۸
رئیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین از پرداخت 18 میلیارد و 315 میلیون ریال وام قرض‌الحسنه شاهد به ایثارگران طی سال جاری خبر داد.
 
بهمن رفیعی، رئیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار واحد قزوین گفت: 18 میلیارد و 315 میلیون ریال به 97 نفر از اعضای صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین در سال جاری پرداخت شده است.
وی افزود: از مبلغ وام یاد شده، 5 میلیارد و 542 میلیون ریال به 32 نفر از خانواده شهدا و 12 میلیارد و 773 میلیون ریال به 65 نفر از خانواده جانبازان پرداخت شده است. 
این مقام مسئول گفت: پرداخت وام به اعضای صندوق شاهد شرایط خاصی نمی‌خواهد و افرادی که عضو این صندوق باشند به راحتی می‌توانند وام دریافت کنند.
رفیعی افزود: همچنین کارشناسان صندوق، ایثارگرانی که واجد شرایط دریافت وام هستند هر ماه شناسایی و از طریق تماس تلفنی به آنان اعلام می‌کنند تا برای دریافت وام صندوق قرض‌الحسنه شاهد به بنیاد مراجعه نمایند.
رئیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین گفت: وام صندوق یاد شده به اعضا اعم از والدین، همسران و فرزندان شهدا، جانبازان حقوق‌بگیر بنیاد و همسران جانباز متوفی حقوق‌بگیر بنیاد پرداخت می‌شود.
وی بهبود وضعیت اقتصادی و درآمدی خانواده‌های شهدا و ایثارگران را از جمله اهداف پرداخت وام قرض‌الحسنه، صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین برشمرد.
کد مطلب: 337874
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور