داخلی صفحه قزوین خبر
 
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:
جمع‌آوری خاطرات جانبازان و آزادگان ضروری است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۳
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین طی دیدار با جانباز و آزاده حشمت عزیزالهی گفت: جمع‌آوری خاطرات جانبازان و آزادگان در هشت سال دفاع مقدس ضروری است.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین به همراه اسدالله رضوانی امام جمعه شهر، روح‌الله عباسپور نماینده مردم بوئین‌زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی و بهرامعلی کشاورزقاسمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا با جانباز و آزاده حشمت عزیزالهی دیدار کردند.
در این دیدار، عابدینی با بیان اینکه دیدار با جانبازان و آزادگان که جزو پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت هستند مایه خوشحالی ماست، گفت: افتخار می‌کنیم از نزدیک خدمت این عزیزان می‌رسیم زیرا از روحیه آنها درس فداکاری، شجاعت و شهامت می‌آموزیم.
وی با بیان اینکه عزت و سربلندی نظام مدیون رشادت‌های شهدا و جانبازان است، بیان کرد: امروز همه آحاد جامعه قدردان رشادت‌ها و ایثارگری‌های این عزیزان در هشت سال دفاع مقدس هستند و هیچگاه فداکاری‌های آنها را فراموش نخواهند کرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین با بیان اینکه جمع‌آوری خاطرات جانبازان و آزادگان در هشت سال دفاع مقدس ضروری است، گفت: این مهم باید انجام شود تا آیندگان بدانند که برای حفظ انقلاب اسلامی چه زحماتی کشیده شده است.
این مقام مسئول افزود: رزمندگانی که در همه صحنه‌های دفاع مقدس حضور داشتند شنیدن خاطرات آنها لذت فراوانی برای مخاطبان دارد و همین اهمیت بازگو کردن خاطرات آنها با هدف آشنا کردن آحاد جامعه با اهداف و آرمان‌های انقلاب و شهدا دو چندان کرده است.
در ادامه این دیدار، جانباز و آزاده عزیزالهی به بازگویی خاطرات 9 ساله اسارت خود در زندان‌های رژیم بعثی عراق پرداخت و گفت: شهدا و جانبازان دفاع مقدس با رشادت‌ها و جانفشانی‌های خود حماسه‌های بی‌نظیری را دوران هشت سال دفاع مقدس خلق کردند.
وی افزود: این حماسه‌ها باید برای آحاد جامعه به ویژه نسل امروز بازگو شود تا آنها بدانند که شهدا، جانبازان و رزمندگان اسلام با توکل به خداوند متعال و روحیه جهادی که داشتند چگونه سرنوشت جنگ را به نفع ایران تغییر دادند.
گفتنی است: در این مراسم، مسئولان با اهدای لوح تقدیر و یادبودی از مقام والای جانباز و آزاده حاج حشمت عزیزالهی تجلیل کردند.
کد مطلب: 338083
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور