داخلی صفحه قزوین خبر
 
رئیس بنیاد شهرستان آبیک:
افزایش برقراری تماس تلفنی با ایثارگران در دستور کار ماست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۰
افزایش برقراری تماس تلفنی با خانواده‌های شهدا و ایثارگران شهرستان آبیک به دلیل پیشگیری از ویروس کرونا در دستور کار ماست.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، داود روح‌اللهی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک در جلسه هم‌اندیشی با کارکنان بنیاد این شهرستان گفت: برگزاری این جلسات تاثیر بسزایی در ارتقای کیفیت خدمات بنیاد به خانواده‌های شهدا و ایثارگران دارد و باید به صورت مستمر اجرا شود.
وی با اشاره به طرح سپاس دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران بیان کرد: اجرای این دیدارها با توجه به ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده و به جای آن افزایش برقراری تماس تلفنی با این قشر معظم جامعه در دستور کار ماست.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون با 272 نفر از جامعه ایثارگران تماس تلفنی برقرار شده است، افزود: برنامه‌ریزی شده، کارکنان بنیاد تماس تلفنی با اولویت همسران و والدین شهدا و جانبازان بالای 25 برقرار کنند و جویای احوال آنها باشند.
وی برقراری ارتباط عاطفی و جویا شدن از وضعیت زندگی آنها، تجلیل و تکریم از فداکاری‌های ایثارگران با استفاده از فضای عاطفی حاصل از برقراری تماس و افزایش کمی ارتباطات را از جمله اهداف اجرای طرح تماس تلفنی با ایثارگران برشمرد.
این مقام مسئول به ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: مسئولان بنیاد تاکنون اقدامات مختلفی از جمله توزیع بسته‌های اقلام بهداشتی در مبارزه با این ویروس و حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه ایثارگران و کارکنان بنیاد انجام داده‌اند.
روح‌اللهی افزود: تاکنون 410 بسته اقلام بهداشتی بین خانواده‌های شهدا و ایثارگران در همه مناطق شهری و روستایی شهرستان آبیک با هدف پیشگیری از این ویروس توزیع شده است.
این مقام مسئول با بیان اینکه بسته‌های بهداشتی شامل ماسک، اسپری و محلول ضدعفونی‌کننده و دستکش یکبار مصرف بوده است، گفت: در این توزیع، کارکنان در اکیپ‌های تشکیل شده به درب منازل خانواده‌های شهدا و ایثارگران مراجعه کردند و بسته‌های یاد شده را به این عزیزان تحویل دادند.
وی بر تکمیل فرم‌های نظرسنجی و ثبت درخواست‌های جامعه ایثارگران تاکید کرد و افزود: باید هر درخواست ایثارگر به موقع ثبت و در اسرع وقت به آن رسیدگی شود تا با تحقق این مهم رضایتمندی این قشر از روند امور اداری بنیاد آبیک ارتقا یابد.
کد مطلب: 338126
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور