داخلی صفحه قزوین خبر
 
مدیرکل بنیاد قزوین از مجتمع ایثار استان مرکزی بازدید کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی بازدید کرد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل و یداله محمدبیگی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با حضور در استان مرکزی از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار این استان بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند ساخت، ظرفیت‌ها و کاربری‌های این مجتمع قرار گرفته گرفتند.
مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی در زمینی به مساحت 7 هزار مترمربع و با زیربنای 12 هزار مترمربع در خیابان هپکو، خیابان نواب صفوی اراک احداث شده است.
این مجتمع با یک فاز و شش ساختمان در بخش‌های درمانی، ورزشی، فرهنگی، رفاهی و آموزشی، به منظور رفع نیازهای ورزشی و توانبخشی جامعه ایثارگری و عموم مردم در حال تجهیز است.
حقایق‌پور پیش از این بازدید با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی، با مرتضی انصاری‌فر مدیرکل بنیاد این استان دیدار و گفتگو کرد.
انصاری‌فر در این دیدار تکریم و خدمت‌رسانی صادقانه به خانواده‌های شاهد و ایثارگر را وظیفه اصلی مسئولان و کارکنان بنیاد دانست و گفت: برای تحقق این مهم باید تسلط کافی بر قوانین ایثارگری داشت و با شناسایی مسایل و مشکلات ایثارگران جهت رفع آنها تلاش کرد.
وی با بیان اینکه با وجود شیوع ویروس کرونا، هیچ فعالیتی در بنیاد تعطیل نشده است، افزود: مسئولان و کارکنان بنیاد با جایگزین کردن روش‌های دیگر، رعایت دستورالعمل‌های فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌ها و موارد بهداشتی در حال خدمت‌رسانی به جامعه بزرگ ایثارگری هستند.
حقایق‌پور نیز در ادامه این دیدار با تاکید بر لزوم تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران، گفت: همه ما وظیفه داریم به پاس قدردانی از فداکاری‌های جامعه هدف و جانفشانی‌های عزیزانشان، راه امام و شهدا را ادامه دهیم و در خط ولایت حرکت کنیم.
کد مطلب: 338161
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور